Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a pasik a nőktől, hogy órákig szépítkezzenek, szőrtelenítsenek minden nap, mikor ők még sokszor borotválkozni is lusták?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elsősorban nem a pasik várják el, hanem mi magunk várjuk el magunktól. Nagyrészt ez ma már társadalmi elvárás, ha úgy tetszik, nyomás. Én mondjuk nem érezném jól magamat máshogy, ezért akkor is adok magamra, ha a férjem nincs itthon. Önbizalmat ad.
2009. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem várom el, viszont reggelente meg szoktam borotválkozni. A barátaim is hasonlóan gondolják. Úgy látszik mi vagyunk a kivételek.
2009. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Helyes :) Az én párom is kivétel. Hajrá kivételek :)
2009. márc. 13. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem borotválkozom minden nap, de amikor a barátnőmmel együtt lehetek, mindig borotválkozom.

Volt olyan, hogy nem volt ideje lenti borotválásra, fáradt volt, és mondtam neki, hogy akkor ne foglalkozzon vele, pihenjen, de hajthatatlan volt, pedig nem zavart volna.:)

Embere válogatja, nemtől függetlenül.

24/f

2009. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Az én párom biztosan idegbajt kapna, ha reggel nekiállnék mondjuk sminkelni (utálja a sminket) vagy a hajammal vacakolni. És ha két hétig nem borotválom a lábamat, mert nincs éppen időm vagy kedvem, akkor nem akad ki. Nem egy ideált szeret, nem egy álomvilágból kilépett tökéletes nőt, hanem engem. Nekem ez éppen elég.
2009. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, hát ha ennyi normális ember van, akkor ki írja azt a sok elvetemült kérdést? :-)
2009. márc. 13. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi férfiak rühelljük a parfümöt és a sminket. A fodrászt észre sem vesszük, vagy nem ismerünk meg titeket. Arról pedig fogalmunk sincs, melyik bugyihoz melyik fölső illik.


Szóval hidd el, nagy részét a nők magukért csinálják.

2009. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsó hozzászólásról eszembe jutott egy eset a múlt hétről. Fel-alá járkáltam a szobában félmeztelenül, és közben faggattam a páromat, hogy mit vegyek fel, mert nem tudom eldönteni. Erre válaszol: "Vedd fel a lila nadrágodat, az már régen volt rajtad." Mire én: "Tegnap."


4. válaszadó

2009. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen :-) Az utolsó 2 válasz nagyon jellemző :-)
2009. márc. 16. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!