Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideál. Probléma, ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideál. Probléma, ha ilyet keresek?

Figyelt kérdés

Szerintetek probléma,ha van egy bizonyos,meghatározott ízlésem,nemcsak külsőleg,hanem belsőleg is,és ezt keresem? Egyszerűen van egy elképzelésem,amihez tartom magam, de sokan mondják,hogy ez helytelen,hogy nem szabad ideálokat kergetni.

Ezt ne úgy értsétek,hogy valami kigyúrt görög istent keresek,egyáltalán nem. Nekem tetszenek az "átlagos" fiúk, barna haj,barna szem... az a tipikus "Srác a szomszédból"-féle fiúk. És ilyesmit keresek. Szerintetek ez probléma? Eddig ilyen barátaim voltak.

24/L


2011. máj. 18. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
ez nagyon nagy probléma.....:) amig nem vagy "kanos" és birod keresgélni őt... addig nemgáz:)
2011. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Bajnak nem baj, csak lehet, hogy az ideálok között kutatva nem fogod megtalálni az "igazit". :)

2011. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem azért nincsen már ideálom, mert régebben énis úgy voltam mint te hogy volt egy ideál pasi, és pont az ideálom ellentétével jöttem össze :Dés mégis szerettem :)
2011. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma, keresd csak, annál nagyobb öröm lesz, ha rátalálsz. Na meg jó, ha vannak terveid az életre, ha másképp kell alakulnia, majd másképp fogd, érezni fogod.
2011. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!