Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ilyen jó pasi vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen jó pasi vagyok?

Figyelt kérdés

A suliban a legtöbb csaj odavan értem. Nem értem, hogy miért.? Tényleg jobban nézek ki az átlagnál? Lehet, hogy azért jövök be nekik, mert sokszor hangosan, menőzve beszélek? Várom a jó csajok válaszát!


[link]


2011. máj. 18. 23:16
 81/121 szamóca. ***** válasza:
100%

gyerekek muszáj polgárpukkasztanom nem íbrom ki XDD

egyik szavatokkal ütitek a másikat.

nap hosszat megy a rinyálás hogy jahj ahj ezek a nők csak a bunkó pasikat szeretik, és ez mirét van így és mittomén, mert ez folyik már a csapból is.

most itt van - elvileg - egy teljes emberi példány a ketrec mögött, hogy szemléljétek. erre közlitek hoyg az ilyen ugyan senki nem szereti, mert a nők a kedves fiúkat szeretik?

hát sültkrumpli legyek ha értelek titeket.

2011. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 A kérdező kommentje:
Igazság szerint kb. két ember volt itt, aki felismerte, hogy a kérdés kamu. Mostanra jól kiröhögtem magamat. Köszönöm nektek a szép pillanatokat.:) A direkt vétett helyesírási hibákért pedig szíves elnézését kérem mindenkinek. Továbbá a stílus miatt is. Szép álmokat.
2011. máj. 19. 00:10
 83/121 tsz-tag ***** válasza:
na örülök hogy jó hangulatot teremthettünk :D szép álmokat neked is....remélem nem leszek leszúrva mert a hozzászólásom nem a kérdésre irányul :D na pá
2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 anonim ***** válasza:

Nem vagy ilyen jó pasi, sőt olyan téeccséges gyerek sem, mint tsz-tag! Kapát még nem láttál mi, fiacskám? Hogy a holló vájja ki a szemed a rossebegyemeg, állandóan csak a gép, gép, internyet!


72/L

Marika néni

Kiskunszentmotorosi

2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
49%
szamóca a kérdező egy barom. Még egy iq 10-es plázacica sem állna vele össze. Lefogadom, hogy amint kimászik a gép elől teljesen megváltozik. A "rossz fiú" akit szeretnek a nők az nem ilyen.
2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 anonim ***** válasza:
Te kis hamis. :D
2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:

többet kéne tükörbe nézned mint nagyítóba..akkor talán látnád magad reálisan és nem lenne ilyen hülye önértékelési problémáid hogy, felgyere ide és megkérdezd, hogy vajon jó pasi vagyok?minek hatására reméled ,hogy a sok hülye p*csa majd a karjaidba omlik,ódákat zengenek rólad....akik nem használnának ki...sztem a suliban sincs oda érted senki, vagy nem jöttél volna ide sztároltatni magad. de a nagy szád és a hátsó szándékod visszatetszést kelt...és még panaszkodsz hogy nem tetszenek a hozzászólások.



egy jó csaj

2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
Meleg vagy!
2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 tsz-tag ***** válasza:
a szamóca nevű kommentelőnek meg küldök egy epret...meg egy barackot is...puxcsy xD
2011. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 A kérdező kommentje:
Köszönöm tsz-tag:) Cseppet sem haragszom rád.
2011. máj. 19. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!