Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kétértelmű kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kétértelmű kérdéseket lehet feltenni egy srácnak, amiből megtudjam, h tényleg bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.

-Látod azt a lányt?

-Persze.

-Szerinted hasonlít rám?

-Igen,határozottan.

-Tetszik neked?

2.

-Hasonlítok álmaid nőjére?

3.

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni,nyíltan,egyenesen,a szeme közé nézve,hogy tetszem neked béjbe?Mi ebben a nehéz??

2011. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg bejössz neki akkor nem kellenek kétértelmü kérdések, ugyis észre fogod venni h bejössz neki, mert fog jeleket adni ezzel kapcsolatban :) az ő dolga a kezdeményezés, ezen te ne agyalj :)
2011. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

El tudnál képzelni barátságnál mélyebb kapcsolatot, olyan lánnyal, mint amilyen én vagyok?



Nekem olyan furcsa érzés veled lenni. Te hogy vagy vele?



Te is egyedül érzed magadat, ha nem vagy velem?

2011. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

elég lúzer vagy, ha nem látod rajt, hogy bejössz-e neki

Megkérdeztheted tőle, hogy természetes, hogy grimaszolsz, vagy miattam van? Apropó, akkor grimaszolsz, ha bejön valaki, vagy akkor ha nem?

2011. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Minek kétértelmű kérdések? minek bonyolítjátok a dolgokat lányok?
2011. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne legyél álszent, a fiúk is védik magukat, nem női sajátosság. és engem is idegesít, mikor nem lehet látni, mi van. ha viszont érdekel, akkor kivárom a fejleményeket.
2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!