Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek pozitov vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pozitov vagy negativ ertelembe mondta, hogy ritka az ilyen csaj, mint en a faluba?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin azt mondta az egyik a srac a haverjanak, hogy fogjon meg engem maganak, mert keves az ilyen lany a faluba, mint en. Ezt jo vagy rossz ertelembe gondolta? Amugy miutan ezt tanacsolta a sracnak, teljesen be volt indulva; a ruhamat dicserte, az oltozkodesem, azt kerdezte, hogy o eddig engem miert nem ismert, megolelt, majd a kezet a derekamra tette, illetve enekelt nekem, es egyszer megsimogatta a terdem.
2011. máj. 20. 13:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Pozitiv* bocsi elirtam!
2011. máj. 20. 13:45
 2/8 anonim ***** válasza:

A hatását tekintve pozitív, ha a havernak nem az jött le, hogy könnyen megkaphatő lány vagy.

Azt nem értem az "egyik fiú" miért nem szerzett meg magának, ha tényleg olyan kevés a hozzád hasonló lány a faluba...

Másik faluból jött?

2011. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a helyesírásodra célzott, akkor negatív.
2011. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedből és a történetből ítélve én nem hinném el, hogy pozitív kritikának gondolta, ha fel sem fogod, hogy mi történt.

Egyébként egész biztos, hogy pozitívan gondolta, különben nem ment volna oda neked udvarolni.

2011. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy pozitív.
2011. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ugy tortent a dolog, hogy egy buliba voltunk. En az egyik nagyon jo fiu ismerosommel beszelgettem es odajott hozzank ez a srac, es azt monda az ismerosomnek, hogy fogjon meg maganak, mert ritka az ilyen csaj a faluba, mint en.

Majd kis idovel erre ra, mar az a srac, amelyik odajott hozzam udvarolgatott nekem, meg viccelodott velem.

Elotte par nappal azonban meghivott ez a srac, amelyik odajott hozzank egy uditore ezen az ismeroson keresztul; illetve tobbszor lattam, hogy engem nez. Amugy meg nem vagyok konnyen kaphato, de ezt szerintem o is eszre vehette, mert annak ellenere, hogy megfogta a derekomat, es tobbszor is eltoltam ot magamtol.

2011. máj. 20. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp pozitív
2011. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+
2011. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!