Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit a véleményetek arról, ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy állandóan a szex jár az eszében, és bármi a téma, ő valahogy belekeveri a szexualitást is.

Kort és nemet is írjatok.


2011. máj. 20. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tetszik, de egy idő után már sok lehet... 19f
2011. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem perverz. Lehet, hogy te vagy rá ilyen hatással. Miért gondolod, hogy csak a fiúknak járhat mindig "azon" az eszük. A lányok is emberek. És a hormonok működnek.
2011. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha fiatal akkor lehet, hogy csak vagánykodni akar, közben meg nagy valószínűséggel szűz.

Ha nem tini akkor meg lehet nimfomán. De lehet, hogy csak ilyen primitív és nem tud kulturáltan megnyilvánulni.

Ez sok mindent nem árul el, hogy "belekeveri a szexualitást". ezt lehet szexuális célzással, érdeklődve, vagy lehet primitív, visszataszító módon is.

Láttad a schorbertnorbi és rubintréka videót amikor kimentek a szigetre? A rékának mindenről és mindenkiről az jutott eszébe, hogy ott megujjazzák és megdugják a lányát ha majd kimegy oda. Hozzáteszem, hogy akkor volt kb. 4 éves a gyerekük. Na az egy nagyon sötét állat!!!

2011. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány perverz, elvégre a fiúkra buknak a hamvas női test helyett :)
2011. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy? Mert ha igen, akkor szerelmes vagyok beléd. F/25
2011. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam amúgy kimutatni. Szende szűznek néznek, közben meg belül őrjítő vágyaim vannak..he-he!

(persze már nem vagyok 14 éves úgyhogy szó sincs tinihóbortról;))

2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Azt elfelejtettem írni, hogy én lennék ez a lány. :)

És barátnőim, ismerőseim szokták mondani, hogy perverz vagyok. :)

2011. máj. 20. 15:20
 8/14 anonim ***** válasza:

A páromnak hasonló perverziója van, bár ő nem csupán szóban, hanem tettleg is. Én nagyon kedvelem őt ezért, hiszen az én perverzióm is ez. A lényeg, hogy összeilljen a pár, gyerekek! :)


42F(+36N)

2011. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

na végre egy lány, aki őszinte


én mindig is tudtam, hogy ti is legalább annyira perverzek vagytok, mint mi fiúk

2011. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor tudnod kell a választ a kérdésekre. Milyen célból teszed? Szűz vagy még és így leplezed? Ennyire kívánod a szexet, hogy nem tudsz másra gondolni? Vagy csak úgy menőnek tartod ezzel felvágni?

Hány éves vagy amúgy?

2011. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!