Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes álom. , szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes álom. , szerintetek?

Figyelt kérdés

Első nap azt álmondtam,h én csaltam meg a páromat,egy olyannal akivel még nem jártam,de nem derült ki.Másnap pedig azt, hogy a párom csalt meg engem a volt bnőjével,és az kiderült!

Ez most mit jelent?


2011. máj. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát jobb lett volna ezt az álomfejtés kategóriába tenni kis huncutka:) Azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes!
2011. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oda is betettem,de ott nem válaszol senki:)
2011. máj. 20. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, a rendszeresen visszatérő álmoknak van jelentőségük, egyébként semminek. Az én esetemben elég gyakran előfordul, hogy azt álmodom testvérem lesz és nagyon nem akarom. Valójában az életben sem akarom ezt és valószínű azért is álmodom, mert nem akarom, hogy így legyen,de nem is lesz,anyukám túl van a negyvenen, nem lesz gyereke.
2011. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom.
2011. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!