Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy komolyan összejöjjek valaha egy nálam idősebb nővel? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem igazán a 35 körüli, érett nők jönnek be igazán :( Jó, bejönnek a velem egykorúak is, csak velük az a probléma, hogy vagy iszonyúan primitívek, vagy akinek több az IQ-ja, mint 50, az nagyon el van szállva attól, hogy ő micsoda érett NŐ. (Bocs lányok :P) Volt már két 30+ barátnőm, de előbb-utóbb mindkettőről kiderült, hogy csak a szex miatt vannak velem, meg azért, mert imponált nekik, hogy fiatalabb sráccal vannak együtt, de ahogy szerettem volna, hogy komolyabbra forduljanak a dolgok, mindkettő kihátrált :/ Pedig az egyiknek még volt egy fia is, és tök jól kijöttem vele, nem tudom, hogy hol talál még olyat, akit nem zavar az előző házasságból való gyerek. Na mindegy, szerintetek van esélye, hogy egy 23 éves fiú valaha összejöjjön egy 35 éves nővel komoly kapcsolatra? Vagy ez csak ilyen futó kaland lehet mindig? :/

23/F


2011. máj. 20. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem zárható ki, de azért nehéz. Sok függ tőled.
2011. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Számolj rá viszont,hogy bizony sokan lesznek, akik csak a fiatalságod miatt fognak szeretni. Mi nők másképp működünk. Szerintem egy nő ezerszer inkább hajlamos a kapuzárási pánikra, mint egy férfi. Szóval azért tartsd nyitva a szemed.
2011. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Siman, de!

Nem tudom milyen nokkel voltal egyutt, de szerintem 3 fajta van egyertelmuen.

Aki csak ba.szni akar fiatalabbal meg van amelyik tobbe is benne lenne,plusz amelyik el se tudta volna kepzelni, na ehhez full komolysag meg erettseg kell.

Na most vagy alapbol csak ba?szost fogtal ki, vagy nem tartottak eleg erettnek egy kapcsolathoz.

2011. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Általában akkor van esélyed, ha idősebbnek nézel ki és mire megtudja a korodat, már késő.

Én hónapok óta ostromlok egy idősebb nőt és biztos vagyok benne, hogy csak a korkülönbség miatt nem adta be még a derekát.

2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én pont, hogy fiatalabbnak nézek ki, néztek már 18nak is :D
2011. máj. 20. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a külsőm alapján 10-15 évvel fiatalabb lányoknál van nagy esélyem. Most mégis egy idősebbre pályázok. Azt kell megérteni a lánynak, hogy engem nem zavar a korkülönbség és az sem, hogy mások még nagyobbnak látják ezt a különbséget.
2011. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!