Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkozzak vele és próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele és próbáljak vele barátkozni, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az egész történet mesésen indult, a véletlennek köszönhetően ismertem meg. Egy közösségi portálon, beszéltem egy barátjával, akin keresztül megkaptam az msn címét, így tudtam vele ott beszélni a gólyatábor előtt. Osztálytársak lettünk és gt-ben rengeteget lógtunk együtt. Nagyon aranyos volt, mondhatni tetszett is. Nem tudom,hogy poénból-e de ő is úgy viselkedett, mintha fel keltettem volna az érdeklődését. Egyszer befeküdt az ágyamba, sőt még át is karolt, másnap simogatott, de ez volt a max. Volt 1 másik lány, akinek udvarolni próbált volna, de a lány sorra vissza utasította. Aztán jött az évnyitó, majd a suli első hete. Msn-en elkezdtünk egy teljesen sablonos témáról beszélgetni, majd piszkosul összevesztünk. Hónapokig nem szóltunk egymáshoz, aztán amikor mondott valamit, akkor is csak szapult engem. Mostanában a helyzet azért kicsit jobb lett, de még mindig nem az igazi.

Bár múltkor egyik barátnőmmel beszélgettem és a lány azt mondta, hogy ez a srác nem is olyan rossz fej, mire én azt mondtam igen, de én elrontottam mindent. A fiú erre azt felelelte, hogy az ő hibája, hogy így alakultak a dolgok.

Már nem tudom mit érzek iránta, mert néha iszonyúan jófej, mosolyog és folyton néz és eszembe jutnak a táboros emlékek, de máskor egyszerűen nem bírok vele egy légtérben lenni...Mit kéne tennem? Érdemes vele foglalkoznom?

16/L


2011. máj. 20. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit, mit... fussatok össze élőben, és beszéljétek át jó alaposan a helyzetet. Kérjetek bocsánatot egymástól, mondjátok el egymásnak, hogy ki hogyan, mivel és miért bántott meg kit, majd lépjetek tovább a veszekedésen és legyetek újra jó viszonyban. Aztán majd elválik, hogy mi lesz még. :)
2011. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de azt mondta felejtsük el és a múltról jót, vagy semmit.
2011. máj. 20. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem lehet vele beszélni, akkor hülye és hagyd a fenébe. Csak annak a kapcsolatnak van jövője, ahol a felek képesek és hajlandóak is kommunikálni egymással. Ha ő elzárkózik a részletes kibeszélés elől, akkor nem érdemes vesződni vele.
2011. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!