Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Barátnővel a haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Barátnővel a haverok előtt, vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha ottvannak a haverjaitok/haverod is és a barátnőd is akkor szeretitek ha a lány hozzátokbújik, esetleg puszilgatja kicsit a nyakatokat, megcsókol vagy haverok előtt inkáb tabuk legyenek ezek?Hogy (szeretnétek hogy) viselkedjen ilyen esetben a barátnőtök ha ottvannak a haverok ?:)
2011. máj. 20. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg haverokról van szó akkor nem baj, de ha mondjuk a barátod van ott v. a párodnak a barátja (nem tudo,h fiú vagy e vagy lány) akkor sem baj, csak ne vigymtek túlzásb, ne legyen belőle petting
2011. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én lány vagyok, arra lennék kiváncsi hogyha a fiú haverjai vannak ott :)
2011. máj. 20. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tizenéves vagy...csak mert ez a felnőtteknél már elég illetlennek számít. Puszi ok, átkarolni egymást ok, de tényleg ne legyen előjáték, az csak rátok tartozik
2011. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca. ***** válasza:

én mint lány mondom azt hogy nem kell egyfolytában egymás szájába turkálni.:D

nincs annál idegesítőbb mikor elmegyek a pasimmal meg a haverjaimmal modnjuk kocsmázni, az meg egész este piszkál meg pöcögtet emg nyalogat. egy-egy puszi vagy csók belefér, de egy pasi tudjon a haverom is lenni egyben.

2011. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira tipikus.. ha a barátnőddel vagy, gyengéden viselkedsz, a haverjaiddal meg egy tapló paraszt. Ne csináld, az egyik legnagyobb hiba. Vállald be, hogy van barátnőd, ha normálisan állsz ki, a haverjaid is észre fogják venni és nem lesz több ilyen hülye helyzet. Ha tovább folytatod, annak nem lesz jó vége a párkapcsolatod szempontjából, elhiheted..
2011. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy engem baromira irritál. Akár az én csajom csinálná velem, akár más, idegesít. Ez van.
2011. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy egészséges határ, társaságban nem feltétlenül jó, ha nagyon egymáson vagytok, sőt.. de két értelmes ember ezt meg tudja beszélni egymással.
2011. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!