Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az olyan 30 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az olyan 30 eves pasik, akik bulizni jarnak? Az ilyeneknek altalaban milyen az gondoltamenetuk, az eletfelfogasuk? ( nincs se feleseguk se gyerekuk, semmi)

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a párom is ilyen volt, mielőtt összejöttünk, akkor lazák, társaságiak, barátkozók, pörgősek, vidámak, szeretik élvezni az életet, szeretnek szórakozni.
2011. máj. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont olyan, mint egy 20 évesnek, csak 30 éves kiadásban.

Nincs hosszú távú elképzelésük az életről. Csak dugni akarnak.

Tapasztalat.

2011. máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Későn érők vagy egyszerűen csak a maguk útját járják és semmi kedvük a másoknak megfelelni akarás miatt olyat tenni, úgy élni, ahogy nem tetszene nekik. Nem a fősodor szerint élnek, nem az az életfelfogásuk, hogy a "kor kötelez", meg, hogy "itt lenne az ideje", "benne vagyok már a korban", "mit szólnak mások, hogy még nem..." hanem úgy élnek, amiben ŐK jól érzik magukat.

Ennyi. Semmi elítélendő nincs benne, mivel senkinek sem ártanak ezzel a felfogással.

2011. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No9s, én pont ilyen vagyok. Imádok táncolni és szeretem élvezni az életet. Nagyon későn érő típus vagyok, pl. normál diszkóban is 18 évesen voltam először és jóval 20 felett lett barátnőm. Én jól érzem így magamat és nem látok semmi elítélendőt ebben. Mennyivel jobb az, amikor valaki már tizenévesen minden idejét a totális zülléssel tölti és sokuk huszonéves korára már egy kiégett, elhasználódott ronccsá válik Ez csak egy idióta felfogás, hogy x évesen ezt kell csinálnod, y évesen pedig amazt. Nem dől össze a világ, ha te nem így csinálsz.Egyébként is, egy férfi ma 30 évesen-főleg, ha még jól is tartja magát-bőven fiatalnak számít.
2011. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és nagyon reálisan látom a dolgokat ennyi idősen, jókedv, erő, libidó van!
2011. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!