Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tette már valaki föl, napisz@r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tette már valaki föl, napisz@rra vagy hasonlóra föl exét? Mért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:

még nem XD

24/ff

2011. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem és nem is tenném.. aki felrakja az azért mert irigy vagy mérges rá és vissza akar neki vágni valamivel..
2011. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem...még...:)


Még annyira senki nem bántott meg vagy használt ki h ezt kellett volna tennem :)


meghát nem akarok balhét...

2011. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek? Felteszik magukat közösségi helyekre kérés nélkül.
2011. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is tenném.


Ha megalázna, akkor megérdemeltem, hogy nem láttam tovább az orromnál.


Ha meg szakítunk, de semmi egyéb, akkor meg minek? Valószínűleg jobban is jártam, hogy így történt.

2011. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalanok az olyan emberek, akik ezt megteszik... Lehet, hogy a másik nagyon megbántotta vagy megalázta, de ha a párja volt, akkor elvileg szerette, és akit én szerettem valamikor, azzal nem csinálok ilyet. Az meg a másik, hogy a napiszarra a gerinctelen kis hülyegyerekek küldözgetnek be ilyeneket, akik még annyira sem képesek, h felvállalják azt, hogy ők küldték be azt. Szánalmasak:)

19/L

2011. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna, akkor lehetséges...
2011. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szánalmas. amikor a kép készült, akkor szeretted, utána meg elmondod minden retek ku.vának? ez a beküldőt minősíti. főleg mikor írják, hogy ezer meg ezer faszival csalták őket...ha nem tűnt föl, akkor nem csak a csaj ribi, hanem a srác is egy balf.sz. akit épp lehordasz meg megalázol, valaha a szerelmed volt. és ha minden sz.rnak elmondod, akkor azon gondolkozz el, hogy valaha te eziránt a sz.r iránt éreztél vonzalmat.
2011. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:08

te buta frusztrált bosszúálló

2011. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak az csinál ilyeneket aki gyerekes,komolytalan,éretlen és még nem nőtt fel ahhoz hogy ember módjára oldja meg a problémákat:)
2011. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!