Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös láb gáz a mai lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös láb gáz a mai lányoknál? 15/f

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy szőrös a lábam elégéé.. tehát mint egy felnőtt férfinak és sötétbarna hajam van szóval a lábam is elég erős szőrzetű.. Lógunk lányokkal és ezt hozták témába hogy borotváljam le meg ilyenek.. most komolyan nem vagyok én b*zi.. ennyire buták a lányok vagy én vagyok maradi? a csajok helyében én örülnék hogy nem egy homokos áll mellettük :|
2011. máj. 22. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nehogy leborotváld!! te vagy a normális.
2011. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az lenne a gáz, ha leszednéd. :)
2011. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Hallod....Nehogy leszedd, mert az b*zis nagyon.
2011. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom eszem ágába sincs teljesen normálisnak tartom én igy férfiasnak :DD meg nem vagyok én buzeráns... a kérdés inkább az hogy ilyenek a mai lányok?.. szerintem ez gáz.
2011. máj. 22. 16:17
 5/17 anonim ***** válasza:

te jó ég!!!XD

melyik hülye mondta, hogy borotváld le? öcséém xD ne hallgass rájuk. nem hiszem hogy ez tetszik a lányoknak... hova fajul még a világ??

én tuti nem jönnék össze egy olyan sráccal, aki borotválja a lábát Oo

az még oké, hogy ha a mellkasát:$ de a lábát? WTF?

2011. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jesszus nehogy leborotváld már..:D Igen, ennyire buták mert én 16 évesen rohadtul nem várok el ilyet és a többi lány sem a társaságomban.
2011. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha SP-nek érzed magad akkor borotváld.
2011. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
elmondom mégegyszer: ESZEM ÁGÁBAN SINCS LEBOROTVÁLNI. a kérdés az volt hogy ilyenek a lányok..?
2011. máj. 22. 16:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

vVan 1-2 lány akit ez zavar. Eléggé felszínes dolog, nem kell velük foglalkozni. Pontosan ők azok akiket majd zavar ha beteg vagy és taknyos, mert de gusztustalan, meg ha nem úgy áll a hajad akkor gáz vagy, ha hasmenéses betegséged van akkor a közeledbe se mennek.

Nem a legjobb velük párkapcsolatban élni.

Ne foglalkozz a véleményükkel. A mai átlag nőnek még mindig a Férfiak jönnek be, nem a kisfiúk.

21/L

2011. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :)
2011. máj. 22. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!