Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek milyen egy csinos lány? (ha lehet linkeljetek képet)

Figyelt kérdés
A pasik tényleg bírják, ha egy lány kicsit husi vagy csak mondják? Kövér nem vagyok, de ha leülök van egy kis pici poci. Igazából már nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy Nektek mi a véleményetek.
2011. máj. 22. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halle Berry fénykorában :P 19/f
2011. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a csinos lány, aki el tudja fogadni magát, higgy nekem. Ettől leszel vonzó, szexi egy srác szemében. Nekem tökéletes alakom van, mindenki mondja, csak nekem nem tetszik.. Emiatt a kisugárzásom 0, nem tetszem sok mindenkinek. Közben meg tényleg mindenki szerint tökéletes testem van..
2011. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számomra az ideális nő Samantha Fox volt, ezelőtt 25 évvel!
2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, egyébként meg engem abszolút nem zavar a "pici poci", exbarátnőmnek is volt :).. a lényeg hogy fogjon meg benne valami és kész:)
2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aha értem. egyébként én 30 kilót fogytam, szóval mára sikerült maximálisan kibékülnöm magammal, csak néha előjön az a régi érzés, mikor elmegy mellettem egy tökéletes testű lány. :)
2011. máj. 22. 20:04
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként 178/68 vagyok, szóval tényleg nem kövér csak picit husi... :)
2011. máj. 22. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem felfogtad a válaszom lényegét. :) 2. voltam.
2011. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég pofás kis lány:

[link]

2011. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
178 centivel 68 kiló tényleg nem sok
2011. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
felfogtam a válaszod lényegét :D pasikkal nincs gondom csak volt már rá példa, hogy téma lett az a kevés hasam... dehát van ilyen :) én se lehetek mindenkinek az esete :)
2011. máj. 22. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!