Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 3 csaj a suliban, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 3 csaj a suliban, akik jól néznek ki, és mindig együtt mászkálnak mindenfelé. Én még egyszer, régebben az egyik csajt próbáltam megismerni, de nem jött össze. Miért csinálják ezt? Valaki megtudja mondani?

Figyelt kérdés
Azóta néha figyelnek a csaj barátnői a suliban a folyosón. Nézik merre megyek, és elég sűrűn érzem magamon a tekintetüket (nem, nem képzelem, általában ha valaki néz vagy figyel, akkor ösztönösen visszanézek az illető szemébe), és nem tudom, hogy miért csinálják ezt, jelent ez valamit? Vagy nem jelent semmit, és akkor még mindig nem értem, hogy miért csinálják?(különben ők 17-18évesek, én 17 vagyok)
2009. márc. 15. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hiába mondod, mégis úgy érzem te indukálod ezt magadra. Volt egy eset és nem jött össze és továbbra is motoszkál benned, nem dolgozta fel a tudatod, és ezért kínosnak érzed a barátnői tekintetét, ami nem is biztos h több mint másoké.

Ha mégis több, akkor biztos náluk van hasonló. Megjegyeztek téged, és így néznek rád h az XY bepróbálkozója.

Kitudja, ezek a 3as csajbandák elég furák.

2009. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Utálom a hármas csajbandákat... Legmocskosabb ötleteik nekik vannak.


Megjegyeztek téged. Ennyi az egész.


25/f

2009. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet mesélt rólad valamit az a csaj akit megpróbáltál összeszedni, ezt csak Te tudod hogy egyáltalán mesélhetett-e Rólad valami kínosat. Vagy tényleg csak beindukálod magadnak, mert tetszik az egyikük.
2009. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A 3-as csajbandák a legveszélyesebbek, főleg ilyenkor tavasszal.
2009. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

jajj!

dehogy veszélyesek a hármas csajbandák, mi is így vagyunk hárman barátnőimmel, és átlagosak vagyunk, van két lány akik nagyon jó barátnők, na velük nagyon kell vigyázni

ez az egész hely és személyfüggő

17/L

2009. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

ki az az ész aki mindenkit lepontozatt 77 alá? :D

csak gratulálni tudok neki... :)

2009. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!