Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy ilyen nagy különbség van két 30 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Az egyik 30 éves férfi, mondhatni, még srác, divatos öltözködés, zselézett haj, egyszóval igénye. Egy másik 30 éves srác teljesen elhagyta magát, lapos haj, igénytelen öltözködés. Egyiknek sincs se felesége se barátnöje, mégis miért van ez?
2011. máj. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Őőő lehet azért, mert nem minden ember egyforma ? :O

Amúgy valószínűleg más dolgok érdeklik őket, más dolgokat tartanak fontosnak, más a rangsoruk bizonyos dolgokban, más az anyagi hátterük stb.

2011. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szó, mi szó az igényesebb srác az alpolgármester fia, a másiknak pedig az apukája asztalos.
2011. máj. 23. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, és ez téged zavar? Elég unalmas lenne, ha mindenki egyformán öltözködne, egyformán gondolkozna, egyformán élné a mindennapjait.
2011. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az embereket általában a környezetük alakítja. A te esetedben is egyértelmű.
2011. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14.13 vagyok.


Lehet viszont, hogy az igénytelen külső nagyon értékes belsőt takar, és forditva.

2011. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki nem zselézi a haját attól még nem igénytelen sőt. Szerintem a zselé egy mocsok dolog, én nem kennék semmi zsírt, ragadós vackot a tiszta hajamra és fejbőrömre, hogy ragadjon a fejem.
2011. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!