Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok ha egy idegen srác megbámulja a melleteket ha az ki van rakva?

Figyelt kérdés
Nyáron elég sok cicit megnézek a buszon meg hasonló helyeken és érdekelne hogy ha esetleg észreveszi a lány h sokáig oda figyelek akkor vajon miként vélekedne rólam?:)
2011. máj. 23. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Jó ötlet volt ezt a felsőt felvenni? Jól ki lehetnek rakva a cicijeim, ha a srác ennyire megbámulja őket..."
2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy "aki k*rvának megy, az ne csodálkozzon, ha b@sszák".

Nyilván azért pakolja ki a melleit, hogy mindenki lássa. Akkor meg ne csodálkozzon rajta, ha megbámulják...

2011. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

bár fiu vagyok de sztem ne gondoljanak semmit, ők rakták ki, viseljék következményeit, én meg örülök neki :))

21/f

2011. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát, nekem is vannak dekoltált felsőim, de azért annyira nem mély, hogy ki legyen rakva és az én ruháim elegánsak, nem közönségesek, szóval zavaró, ha velem ilyen előfordul. Viszont aki szánt szándékkal a mellei mutogatására vesz fel ilyesmit, az feltételezem örül neki.
2011. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Sosem szoktam kirakni, de ha így is megbámulnak, engem az is zavar. Ha nem bírja valaki visszafogni magát legalább úgy csinálja hogy ne vegyék észre.

18/l

2011. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél egy napszemcsit.
2011. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem raknám ki őket, ha zavarna.
2011. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szóval amikor egy lány ilyen pólót vesz fel akkor gondol arra hogy a mellét biza meg fogják nézni és ezzel nincs baja?:)
2011. máj. 23. 21:48
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mi másért venné fel? Esetleg nyáron,amikor dög meleg van, akkor azért, de ez sem valószínű.
2011. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

egyébként a napszemcsi jó ötlet de szerintem nem baj ha a csaj látja hogy oda nézelődsz, van benne valami izgalmas.

de a hosszabb időtartamú bámulásokhoz érdemes felrakni:D

2011. máj. 23. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!