Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek ha leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha leszólítanak benneteket?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyek azok a szavak, amelyekre ilyenkor vágytok? Mely szavak azok, amelyek után a férfin, aki szól hozzátok, (egy parkban, egy szórakozóhelyen, vagy bárhol) és nem átnéztek, és csak válaszoltok valamit, hanem fel is kelti az érdeklődéseteket? köszi
2011. máj. 24. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok de azért leírom mi a helyzet:


ha szép vagy bármit mondasz örülni fog

ha ronda vagy bármit mondasz utálni fog

2011. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első válaszolónak üzenem, hogy ez nem így van...

a hangsúlytól függ, illetve, hogy mennyire nyomulos hülye dumát, mondatot dobsz oda... :) mindenkinél más kedves szó használ :)

2011. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Áh!

Ha jó vagy akkor csak egy fokkal kell jobban kinézned egy bányarémtől, és kis híjján tök mindegy mit mondasz.

Tapasztalatból beszélek. Én sokáig szenvedtem vele, ma már egyre könnyebben megy. Igazából egészen egyszerű.


NEM a szavak döntenek. Sokkal inkább az önbizalmad, a céltudatosságod, a fellépésed, a viselkedésed, a "kisugárzásod".

Kedvenc példám azok a csajozás oktatók, akiket itt egyszer a lányok pontoztak a gyk-án. Az öszátlaguk nem hiszem, hogy jobb lett volna 4/10-nél. És lehet akkor sokat mondok. Ennek ellenére, általában tetszés szerint kiválasztott tíz nőből hetet biztosan betudnak fűzni. (Hazugság nélkül.) Nagyon profik.

Megjegyzem, nincsen hozzájuk közöm, szóval ez most nem reklám.


Akár hány bombázóval beszéltem vagy szólítottam le mindig ez jött ki. S hidd el, bombázók alatt nem adom.


Érdemes fejben tartani, ezer egy oka lehet amiért az emberek ilyen vagy olyan kapcsolatot kezdenek. S legalább ugyan ennyi amiért nem.


Olvasd el Neil Straus: A játszma - The Game címü könyvét. Nem szent írás, de vannak érdekes és hasznos meglátásai.


24/F


ui: Több mint 23 évig voltam balfácán szingli.

2011. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem lenne semmi probléma vele, de a pasik általában tolakodóak, gátlástalanul bámulnak és ráadásul bunkó beszólásaik vannak. +20 fokban nem lehet úgy közlekedni az utcán, hogy ne kapj néhány undorító megjegyzést.

ezt hagyd el, légyszi, és a többi menni fog magától.

2011. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az utcán ismerkedni gáz! Azért vannak a szórakozóhelyek és nem csak a gyökér disco-ra gondolok..
2011. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt már itt korábban néhány ilyen kérdés.

Általában elutasítóak a válaszok. Pedig utcán is jól lehet ismerkedni ha ügyes vagy.

2011. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány szituációban van, amikor örülnék pár leszólításnak:

Utcán: szija, nem kérsz egy cigit?

Buliba: van ingyen sör

Suliba: van kajám, kérsz?

...

ezen kívül nem örülök neki. Direkt van a fülhallgató maxon a fülembe, hogy még véletlen se halljam az embereket. :D

2011. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!