Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kűzdjem le félelmemet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petack kérdése:

Hogy kűzdjem le félelmemet ha nem merek leszolitani egy idegen lányt a buszon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Kerüld a tetovált, 100 kiló feletti, agyonlyuggatott, félelmetes kinézetű nőstényeket. Azokat még én sem merem leszólítani (pedig 110 kiló vagyok :D). Próbálkozz a szerényebb, értelmesebb, kedves karakterű lányokkal (nem a miss pics4kra gondolok).

Bátorság, menni fog, nem harapnak...

2011. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már láttad a csajt, előtte döntsd el mielőtt újra látnád! Ne gondold meg magad! És mikor elindulsz gondol valami semleges dologra ami kellemes, de nem erotikus (egy fiúnak). Például milyen jó idő van, és csak akkor térj vissza ebből a gondolatból amikor már kérdezed amit előre betanultál.
2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19/L: bátorság, inkább a barátságosabb egyszerűbb lányoknál próbálkozz, náluk nem érhet annyi csalódás mint a madammoknál,komolyan. Én is meglepődnék ha egy srác leülne mellém a buszon és leszólítana, de mivel szingli vagyok és ha bejönne nekem még örülnék is neki. :)
2011. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért "ű"? Annyira logikátlan, nem is mondjuk hosszan, pláne nem írjuk...
2011. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezd lépésenként, először csak köszönsz a lányoknak. Ha már biztosan megy akkor folytatásként köszönsz, és kérdezel is valamit, pl: mennyi az idő, vagy szerinted milyen az idő...stb, következő lépés meg már lehet a telefonszám csere.


A fő hogy lépésenként haladj előre, és figyeld a tartásod, a beszéded, és értékeld önmagadat. Ha valami jól sült el azt próbáld többször, és igyekezz a hibákból tanulni, tapasztalatot szerezni.


Sok sikert, és Kitartást!

u.i.: Minél több csajt leszólítasz, annál jobban fog menni, és legyél sokszínű(lehet idősebb, fiatalabb, fekete, fehér...stb)

2011. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezit csókolom kissasszonka, hát szépnapunk van nemdebár??
2011. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem az a kérdésem hogy kit merjek leszólitani és kit nem mert az már megvan nem néz ki se veszélyesen se k*rvásan az a kérdésem ha ott állok mellette a buszon akk hogy kűzdjem le a félelmet h le merjem szólitani?
2011. máj. 31. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád minden-mindegy alapon, mint akinek nincs veszíteni valója. Vagy bejön, vagy nem. Ha nem, majd legközelebb egy másik talán...
2011. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!