Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Hogy tinikorban, a fiúk körében az a lány a valaki, aki menő ruhákba jár, mindenki bálványozza, és mindenki vele akar járni csupán azért mert szép,de közben nem tudják, hogy milyen belülről. Ezek a lányok általában mindig a középpontban állnak, szeretik kelletni magukat a fiúk előtt.. .. És ezzel szemben vannak az olyan lányok, akik kissé csendesebbek, nem akarnak mindig a középpontban lenni, szépek, de nem olyan szépek, mint a népszerűbbek..

De persze az ilyeneket észre sem veszik a 15-16 éves fiúk.. Ez később fog változni vajon?


2011. máj. 24. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, változni fog :)
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

érdekes én nem az ilyen rin*yókat nézem^^

nekem inkább a csendesebbek jönnek be.

2011. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
tényleg?...Hát lehet hogy nincs minden fiú így, de a többség szerintem az ilyen csajok után fut..
2011. máj. 24. 20:07
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Aki mindig kp-ban volt és mindig a legszebb,az 10 és 20 év múlva is mindig a legszebb lesz egy kicsit kevésbé szép lány mellett ...Szóval az ilyen legszebb csajokat senki ne válassza legjobb barátnőnek,már kamaszkorban sem:)

Alapszabály h nálad csúnyább legyen a legjobb bnő és akkor te tűnsz ki ...De amúgy érhetnek el ugyanolyan sikereket később...Csak hát a kamaszkor nagyon meghatározó az ember életében...

2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez kicsit hülyeség szerintem, hogy barátkozz csúnyább lányokkal, én mondjuk nem az alapján válogatom meg a barátaimat, hogy ki hogy néz ki. A barátainkat azért szeretjük amilyen.. és nem azért mert szép, szerintem.
2011. máj. 24. 20:21
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretnék kitűnni, nem arról van szó, hogy én is ilyen népszerű akarok lenni, én nem szeretek annyira a középpontban lenni..Csak azt nem értem, hogy a fiúknak miért ez jön be úgy általában..
2011. máj. 24. 20:23
 7/24 anonim ***** válasza:

Most akkor megkérdezhetnénk azt is hogy az ilyen lányok körében miért pont egy bizonyos fiútípus a menő ;)

A durva az egészben az hogy az ember másoktól elvárja azt amit ő nem tesz meg. Szóval Te elvárod pl hogy a csendesebb lányokat is vegyék észre míg fogadni merek hogy Te sem beszélgetsz bizonyos fiúkkal, csak mert az ilyen vagy olyan vagy pl. csak csendes. Kicsit furán fogalmaztam, de remélem érted. És ezzel nem megbántani akartalak, csak gondolkozásra késztetni, hogy mindenkinek más jön be ezért mindenki más körben fog mozogni. A tömeg megy a tömeg után, ezért tűnik úgy hogy egy bizonyos réteget körül vesznek. De ettől még van sok más ember is akik a csendesebbeket keresik vagy akármilyen másmilyeneket ;)

2011. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van. Tulajdonképpen ez minden tinire igaz, ugyanúgy rám is... És komolyan mondom, hogy ezen már én is elgondolkoztam, hogy miért várom, hogy a népszerűbb fiúk engem is észrevegyenek, amikor én sem foglalkozok azokkal akik nem jönnek be.. Elég fura ez, hogy mindig az kéne akiről tudjuk, hogy nem lehet a miénk, akinek meg kellenénk azt le se szarjuk...Ez ilyen tini betegség szerintem.xD
2011. máj. 24. 20:37
 9/24 anonim ***** válasza:
hát én 15 vok és én nem csak azt nézem h h néz ki egy lány pl haverjaimnak nem tetszik a barátnőm de én mégis szeretem mert okos és még gyönyörű is :PPP
2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
:DD dejó:DD és nem érdekel a haverjaid véleménye kicsit sem?:D
2011. máj. 27. 21:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!