Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az jön, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az jön, aki nem kell?

Figyelt kérdés
Ha az egyik nő körül forognak a gondolataim, és őt akarom magamba bolondítani, rögtön jön egy másik, aki érdeklődni kezd irántam. Ha ennek megörülök, őrá kezdek gondolni, rögtön nem kellek neki, de akkor meg az első érdeklődik. Persze csak addig, amíg a másikra gondolok. Aztán jön egy harmadik, aki egész addig érdekesnek talál, amíg én nem találom érdekesnek őt. Ez őrjítő. Már próbáltam, hogy mindig arra gondolok, akivel épp nem vagyok, de nem nagyon megy, belezavarodok. Miondig annak kellek, aki épp nem kell nekem. Van erre megoldás?
2011. máj. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet h tudat alatt megérzik hogy beléjük vagy gajdulva és ez taszítja őket.


Hidd el én sem értem, de sokszor éreztem már úgy, mintha a nők tudnának olvasni a belső gondolataimban. Nem tudom hogyan.

(Szerintem csak jobb megfigyelők és kilométerekről kiszagolnak bizonyos dolgokat, amikre te nem is gondolsz).

2011. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
legyél egyszerű,ne bonyolítsd túl a dolgokat,térj a tárgyra,hívd el a randizni.
2011. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi? Ezt nem értem. Te elolvastad a kérdést? Kit kéne elhívnom? És hová?
2011. máj. 25. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy megoldás van. Ha kiválasztottál egyet, akkor ragaszkodj hozzá. Ne lamentálj, ne morfondírozz, ne azt nézd, hogy a másik jobb lenne e. Túlproblémázod a dolgokat.

De ezek szerint nem vagy egy hűséges típus. Így persze nehéz.

2011. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nők tényleg ráéreznek erre a dologra:) Én spec. nagyon hamar kiszúrom, ha egy srác érdeklődik irántam... Ráadásul még azt is meg tudom mondani nagyjából, hogy belém van-e esve, vagy csak tetszem neki:) Volt olyan, hogy volt barátom kórházban volt, és bementünk meglátogatni. Volt benn egy csaj, aki amíg ott voltunk, össz. egyszer jött oda, akkor is csak bemutatkozott, meg mondott 1-2 mondatot a srácnak. Amikor mentünk kifelé, már mondtam barátnőmnek, hogy van közöttük valami, amire megkaptam, hogy hülye vagyok:D Következő héten már együtt voltak:) A nők már csak ilyenek:D Persze gondolom nem mindegyik, de vannak, akik ráéreznek az ilyenekre.

A te helyzetedre a megoldás... Ha megtetszik egy csaj, ne gondolkodj egyből előre. Majd lesz valahogy:) Ha a csaj azt érzi, hogy tetszik neked, de nem akarod görcsösen megszerezni, az már félsiker:)

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!