Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem lesz olyan mint amire számítok?

Figyelt kérdés

Vasárnap találkozok egy sráccal, akivel még személyesen, nem láttuk egymást. Van nagyon sok képe amin kb egy "álom pasi" szintjén van, viszont van 1-2 amin meg sajnos nem valami helyes. Persze tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek vannak előnyösebb illetve előnytelenebb képei, de mégis ez aggaszt a legjobban. Mert amúgy a személyisége, meg a hangja is tökéletes, viszont ez most elkezdett motoszkálni a fejemben.

Esetleg adnátok tanácsot, hogyha valami tényleg unszimpatikus személy lenne akkor hogyan tudnék hamar elszabadulni a randiról?


2011. máj. 26. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tudom hogy nem divat, de az ŐSZINTESÉG csodákra képes ilyenkor. Persze nem arra gondolok, hogy odáig lesz majd, ha azt mondod neki hogy "te figyelj, nem tetszel, szerintem hagyjuk." a kívánt hatást mégis eléred. A legnehezebb, mégis a legegyszerűbb és LEGEGYENESEBB út. Szerintem.
2011. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ha nem mondod meg mi konkrét problémád vele, akkor mélyebb sebet ejtessz rajta.
2011. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem lesz olyan. Készülj fel a legrosszabbra, annál csak jobb lehet. Randiztam már olyan lánnyal, aki szólt, hogy a képeken sokkal szebb, mint a valóságban. Ő volt a legszebb lány, aki neten ismertem meg.


2. Volt olyan barátnőm, akit első pillanatban kifejezetten csúnyának tartottam. Aztán megismertem és volt egy pillanat, ahonnan nagyon szépnek láttam. Akard megismerni a srácot! Ne a randi elején dönts. Attól, hogy szexuálisan nem fogsz vonzódni iránta, még lehet egy jó estéd.

Volt randim olyan lánnyal, akiről azt gondoltam, hogy az első randi végén majd le akarom tépni a ruháját. A teste 100%-osan az esetem volt, az arca is helyes... de 5 perc után menekülni akartam...

2011. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz olyan, amilyennek képzelted, ezt jópár netes randi után mondom neked. Sosem olyan. Lehet jobb, lehet rosszabb, de a legtöbb esetben egyik sem, egyszerűen csak picit más.

Ha véletlenül nem jönne be, akkor is lesz egy jó estéd, ahogy az előző hozzászóló is írta, hiszen a személyisége tetszik neked. A legrosszabb ami történhet, hogy lesz egy jó haverod, barátod, szóval lazíts és érezd jól magad :)

23/L

2011. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!