Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek e terhes, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csocsóka007 kérdése:

Lehetek e terhes, ha a barátom épp csak betette, de óvszer nélkül, viszont valószínű, hogy előváladék volt a péniszén? Ép, hogy csak bedugta és kiszedte.

Figyelt kérdés
Aggódom, segítsetek kérlek = /
2011. máj. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
istenem hányszor még háááááááááányszooooooooooor. Igen van rá egy kva csekély esély. Ha félsz vegyél tesztet, de felesleges mert ennyitől több mint nem valószinű hogy teherbe estél.
2011. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj, meg! Én nem rég voltam hasonló helyzetben, majd szétevett az ideg, de nagyon kevés esélye van. Nagyon-nagyon kevés.
2011. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
menj biztosra,dugasd meg magad vele élvezés után is.
2011. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha félsz, vegyél 72 órást. most komolyan, ne engedj meg neki ijeneket
2011. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mi 4 hónapig "védekeztünk" így. Tudom, hogy felelőtlenség, csak megosztottam a tapasztalatomat, nem kell megszólni ezért, tisztában vagyok a következményeivel. Ha nagyon nem akartok gumit használni, akkor vagy tabi, vagy hüvelyzselé+megszakított közösülés, az még nagyjából jó.
2011. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hónapig igy védekeztünk. De már 1 hónapja szedek tabit. Mert felelőtlenség úgy szexelni, és nem akarok gyereket...
2011. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem nevezhető szexnek...mert utánna rögtön kirohantam kimosni...szóval, épp csak elkezdtük volna, ha az előjátékot nem számolom bele
2011. máj. 26. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Késő bánat, eb gondolat :D
2011. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!