Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mazochista vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mazochista vagyok?

Figyelt kérdés
Fenékfétisre, meg arcra ülésre is izgulok, meg néha (ez nem mindig) de izgat a megalázás. De az ilyen fájdalmas dolgok nem jönnek be és amúgy az életben sem vagyok ilyen, tehát ha mondjuk egy nő megkérdezi tőlem hogy mennyi az idő akkor utána nem azt mondom hogy de kár hogy nem úgy kérdezte meg hogy "mennyi az idő te senkiházi mocsok" vagy ilyesmi az életben elvárom mindenkitől hogy egyenrangúként kezeljen. (csak hallottam olyat hogy valaki a hétköznapokban is szereti ha így kezelik). De néha úgy érzem de jó lenne ha most valami jó s€ggű nő és belenyomná a s€ggét a fejembe. Ez mazochizmus?
2011. máj. 26. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Te beteg vagy,nem mazochista..egyébként nézz utána a szótárban,hogy mit jelent ez a szó..mert nem azt,amit te most leírtál.
2011. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretem.
2011. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg?? :o
2011. máj. 26. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ez. Én néha azt szeretném,hogy a pasim popsiba pakoljon, közben pedig a vibrátort nyomja bele a nunimba. Vgy hátulról nyomkodjon és csapkodja a popsim.
2011. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy beteg. Beteg akkor valaki, ha ezek miatt nem tud normális kapcsolatot kialakítani és/vagy a másik emberek személyes és intim körét rontja vele. Teszem azt azok a lábnyalogatók a Blaha Lujza felé, vagy a pénisz mutogatók ésatöbbiésatöbbi.


Bár az tény, hogy ez nem mazochizmus. Aki csípi a megalázást meg a fenekeket, az más. A mazochista úgy tudom a fájdalom kedvelő, aki csípi ha bántják. De szerintem még az is belefér, ha egy mély kapcsolatról van szó, és a lány azt kéri, hogy tegyük fel, fenekelje el a srác. Ebben semmi nincs.

2011. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mazochista vagy, hanem szubmisszív. Nézz utána a dolognak, nem vagy egyedül.
2011. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyértelműen
2011. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!