Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is értelmesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is értelmesebben gondolkodik ez a fiú sok huszonévesnél?

2011. máj. 27. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Soknál biztos. Másoknál pedig nem.
2011. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd ha 17-18 lesz akkor már nem biztos hogy így fog gondolkozni :D
2011. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy talán mégsem :) kitudja...
2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én élveztem. Nagyon aranyos, józan kis srác. Gratulálok a szüleinek, szüleihez.
2011. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiatal, naiv, ártatlan, és nem is látja át úgy még a dolgokat mint majd idősebben. Plusz azért sokan indulnak így aztán történik ez az, ami szépen összetöri ezt a sok szép dolgot, már ha az.


Mind1 szóval lehet van akinél igen de tuti van olyan is akinél nem.

2011. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdezzétek meg tőle, hogy most mi a véleménye az ideális nőről. Gondolom facebookon is fent van.

2011. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem birom az ilyen gyerekeket, miért viselkedik ugy mint egy felnőtt, ez szerintem nem őszinte és nem normális. egy gyerek normális esetben nem viselkedik így.
2011. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezt minden kisgyerek elmondja neked ha előtte betanítják rá. ha nagy lesz úgyis elfelejti, és csak a farka fogja irányítani, de ebben a korban ez még nem fejlődött ki.

amúgy meg nehogymá erre gerjedjenek a csajok. egy kisgyerekre.

2011. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na utolsó 3om jól megfogalmazta amit még kihagytam. Ez már tényleg hülyeség netovábbja. Tényleg mért is nem 6-9 éves korosztályban keresel párt. Hát de nem?


És nem nincs érett gondolkodása, ez csak nyáladzás inkább. De a betanulás is simán lehet.


Egyébként ha már összehasonlítás akkor sajnos közölnöm kell hogy Mr.Szuper Pasi még csak meg se közelíti a kis babák szuper erejét.


[link]

2011. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most 20 év távlatból már szerintem a nője a kakaót sörre cserélte.
2011. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!