Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért tart ri**nek és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért tart ri**nek és a másik csajt miért nem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (csak szimplán haver barát). kb 3 honapja majdnem összejöttünk, de az nem működött. megbeszéltük h akkor csak szórakoztatjuk egymást (kielégítjük). 2x taliztunk igy, és csak smároltunk kb, mert en szexelni nem akartam. majd másnap lek**** zott. aztán megtudtam h a bnőmmel is talizgat de vele pettingelnek is... őt akkor miért nem k***ázza le???
2011. máj. 28. 01:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Majd jön 1 3. k*rva és leváltja a bnődet.

Hogy lehet ekkora gané 1 nő hogy szórakoztatja a haverját hol ott nincs semmi köztük, ez mi ha nem k*rvaság? Csak itt annyi különbséggel bírsz hogy ingyen megcsinálod.


Anyádék helyébe úgy elvernélek hogy elöntene a vér, neveletlen

18/F

2011. máj. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mi az h szórakoztatom??? Csak a kapcsolat nem ment de a kémia meg működött. közös döntés volt. ennyi.
2011. máj. 28. 01:26
 3/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én 17 ő most lesz 18.
2011. máj. 28. 01:30
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Am meg nem vagy ribanc a barátnőd sem csak fiatalok vagytok szórakoztok. Ennyi. Nem is mindennap mással vagytok..
2011. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Tudod nekem nem abból áll egy barátság hogy áthívok valakit és kiveretem a f*szomat pusztán szórakozásból, ha nektek ez normális észjárás elég nagy baj


Az ilyenekből mint ti, lesznek a csöves k*rvák, azok is először baráttal csinálják ingyen... Utána rákapnak és már pénzért is vállalják az utcán meg lakáson


Igen több mint megtehetünk, és ez nem is lehetne másképp

Megvetem az ilyen k*csögöket akik szórakozásra és megbeszélés után b*szásra invitálja a másikat


Több akaraterőm van mint a kérdésben szereplő 3 ny*morék h*lyének egybetéve

2011. máj. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribanc csak kicsit buta. Miért érdekel ez téged?

Amúgy meg sz@rd le mást nem tehetsz. Sok a himsovoniszta...

de minek...

2011. máj. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribanc ne is érdekeljen.

Az elsőnek azt mondod hogy ha megveri a lányát azért mert szexel remélem leszúr téged. ÉS amit a többiek írtak rajta kívűl az helyes gondolat.

2011. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

OFF: Huhh, meg a fight! Gyerünk gyerekek, szedjétek darabokra egymást! =D

Atyaég...

A nemtetszést normális emberi hangon is lehet közölni, nem csak undorító provokatív és trágár stílusban. Értelmes emberek ezt teszik, tanuljatok meg ti is így kommunikálni... =)


ON: Nemes egyszerűséggel azért beszél rólad így, mert a barátnőd több mindenbe belemegy, te pedig elutasítottad őt, ez sérti a férfi egoját (hiába volt közös megegyezés, a férfi ego hihetetlen nagy és sérülékeny, ha ilyen témákról van szó, tapasztalat). A barátnődet minek szidná, hisz összejár vele, és mindent megad neki, ha ócsárolná, akkor elbukna 1 biztos játszótársat, az meg ugye nem pálya. Ennyi.

Az, hogy a "baráti szexről" kinek mi a véleménye azt hiszem nem ide tartozik. Főleg nem ilyen hangnemben. =)

2011. máj. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*megy
2011. máj. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!