Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés a pasitokkal aludni?

Figyelt kérdés

Gondolom h irtó jó, sajna nekem ez az érzés nem adatik meg =( Milyen a párotok mellett aludni? amikor ilyenekre gondolok csak vágyódást érzek, h milyen jó lenne egy jó pasivala aludni, egymás karjaiban..............

=(


2011. máj. 28. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
az a legjobb ha nem csak alszotok
2011. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekem most épp nincs senkim, de amikor volt, az nem volt jó. Ugyanis az exem állandóan fingorászott. Be nem állt a fara. Reggelente is ő ébresztett egy hatalmas durrogtatással.


De nyugi, vannak normális pasik is. :D

2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca.. ***** válasza:
engem egyszer éjjel véletlen alvás közben úgy pofánvágott exem hogy elharaptam a szám... ne kérdezd hogy csináltuk, de még egy két nap mulva is fel volt dagadva.
2011. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nyugodtan és békésen tudunk együtt aludni. Általában összebújva alszunk el, de persze éjjel mocorgunk és akkor reggelre már távolabb vagyunk, de ahogy megébred, mindig az első dolga, hogy megkeres! :) Nagyon szeretek vele aludni. Jah és a kiskifli-nagykifli alvós póz is szuper :)
2011. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megtalálod majd az Igazit Te is, hidd el :)

Csak kitartás!!

Szurkolok Neked!

puszillak! :)

2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves zahh XDD itt szakadok XD remélem találsz/találtál egy kevésbé szeles pasit! :))
2011. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó. előtte meg ilyen: ahh ahh ahh ahh...
2011. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem olyan leányálom azért. Kezdve a fingással, ami valahogy minden férfi sajátja (még jó hogy nem húzza a fejére a takarót utána), majd a forgolódással és a horkolással. Én nem tudok úgy aludni, hogy piszkál vagy hozzám ér és ő sem tud úgy aludni, így egy ágyban de külön kis térfélen terülünk el. Reggel ő hamarabb kel, így utána már csak enyém az ágy.

Őszintén, én nem sok különbséget látok a régi egyedül eltöltött órák és a mostani közös alvás között.

2011. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!