Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg senki nem szereti, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg senki nem szereti, ha csókolózás közben a teljes nyelvem a partner szájában, szinte a torkában van?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt olvasom, én viszont így szeretem. Eddig sokan mondták már, hogy jól csókolok, de a barátomnak sem igazán tetszik így. Lány vagyok.
2011. máj. 29. 13:06
 1/9 kurbi ***** válasza:

Sztem ez érdekes :D

Majd jöjönk össze :P

Én mindeképpen bírnám

2011. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van aki ezt szereti
2011. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak nem jó, akkor ne csináld. Az a fontos, hogy mindketten élvezzétek, nem pedig az, hogy megfelelj az "egyesek szerint"-nek.
2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Mi abban a jó? inkább gusztustalan
2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ízlés és hangulat kérdése, ha te ezt szereted de a barátodnak nem tetszik az elég sz.r ügy.
2011. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hülye önző p.csa. Tudod, hogy nem szereti, erre te lenyomod a torkán a kib.szott nyelvedet.

Rendben van, ha neki ezt el kell viselnie, akkor te is viseld el, hogy mondjuk a szádba élvez.

2011. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képzeld, ha orálisan kényeztetem szinte mindig a számba élvez;) És bármilyen kívánsága van, azt teljesítem;) Miért ne lehetne az is amit én szeretnék? Szerintem ennyi információ után nagyon nem kellene hülye önző p.csáznod, és legalább a kérdésemre válaszolnál. Nyomorék. Ha nincs életed ne itt éld ki magad.
2011. máj. 30. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó persze, megengeded. Gondolom ha anált írtam volna, akkor arra vágod rá, hogy megengeded neki. Ha már az információ mennyisége a probléma, te is csak két sort írsz le és megoldást vársz. Szerintem pedig a kérdésre válaszoltam, ha nem tetszik, az már a te bajod. Képzeld el van életem. Szerintem pedig te éled itt ki magad, mert ahelyett, hogy kinyitnád a pofádat és elmondanád neki, hogy mi a f.sz bajod van, ide jössz rinyálni.
2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!