Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít ennyire a szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennyire a szexuális irányultság?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindenki szabad ember, a világ nagy része szabad, és mégis ez az egyik fő téma számos területen, hogy ki kihez vonzódik stb. Ha valaki ki akar próbálni sok mindent, akkor megteheti (pl. ejtőernyőzhet, kiutazhat az űrbe is, megmászhatja a Himaláját), de ha a szexualitásról van szó (és most nem az abszurd aberráltságra gondolok), hanem ki így, ki úgy leli meg örömét az emberekben. Ezt a legtöbb kultúrában elítélik, foglalkoznak vele, esetleg propagálják, felvonulnak stb.

Miért nem hagyják az egyénekre, hogy mit szeretne csinálni, miért kell vele foglalkozni, esetleg kiutálni ezért. És itt megjegyezném, hogy a kihívó viselkedést én is elítélem, de aki teljesen természetesen viselkedik, az is megsínyli ezt.


Mielőtt még még mindenki leb*zizna, én abszolút hetero vagyok, csak érdekel a téma.


2011. máj. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

nem tudom, nekem általában alapból nem szimpik a melegek. egy az, hogy igenis hogy szeretnek feltűnősködni, meg ez a felvonulás is... egy meleg barátom viszont van, és úgy veszem észre, hogy neki ebből nemigazán van hátránya mert jófej, kedves, aranyos. A hetero fiúkkal bár nem jön ki olyan jól, nagyon sok lány barátnője van...

19L

2011. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szexuális, hanem más jellegű is. Minden, ami az átlagostól eltér, azt vagy elítéli a többség, vagy felmagasztalja. Ez rögzült a társadalmakban. Pedig ez baj. Ez legtöbb esetben nem erkölcsi, etikai kérdés, hanem adottság. Tudni kell elfogadni a mást, az eltérőt is, ha az nem sért alapértékeket. A homoszexualitás nem sért, ha megmarad a magánszférában. De az elfogadása közügy.
2011. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondta, mert más és az emberek nem szeretik a mást vagy az ismeretlent. Általában ha megismerik a dolgokat már más a véleményük.

A legjobb barátaim egy srác és két lány iszonyat utálja a melegeket, mert undorítónak találják, ha kiviszik a dolgukat a négy fal közül. Megkérdeztem ismernek-e melegeket erre azt válaszolták nem. Nekem van jó pár meleg ismerősöm és pont a 4 fal között csinálják a dolgaikat és ugyan olyan emberek mint mindenki más, sőt lehet hogy sokkal jobbak.

20/ heteró lány

2011. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor Isten az embert teremtette azztmondta szaporodjatok és sokasítsátok be a földet. És az azért van ellenkező nem, hogy az ellenkező nemek szeressék egymást közösüljenek stb. Isten bűnnek tartja a homoszexualítást.
2011. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Isten nem létezik.... És miért ne szeretné a homoszexualitást? Miért ne lehetne egy homoszexuális ember jó? Miért ne építhetné a társadalmat mint mindenki más? Miért ne érdemelhetné meg a boldogságot? Miért kéne szenvednie egész életében? Azért mert az emberek egy részének ez nem tetszik?

Senki nem az alapján választja meg a barátját vagy barátnőjét, a lakását, a ruháit és minden mást, mert az más szerint jó vagy szép, hanem mert neki tetszik.

2011. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg isten szaporodásra teremtette az embert akkor eléggé fura a világnézeted. Akkor nem vagyunk jobbak az állatoknál, mert csak a b@szásra teremtett... nem arra hogy építsünk, nem arra hogy alkossunk, nem arra hogy SZERESSÜNK hanem hogy szexeljünk...
2011. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed jó. A válaszok nem.


Azt mondjátok Isten szaporodásra teremtette az embert (bár a Bibliának még a borítóját sem láttátok szerintem). Bármennyire is furcsa, egy heteroszexuális kapcsolatban ha szexre kerül sor, általában az élvezetszerzés az elsődleges cél. Tehát, ha Isten azt szerette volna elérni, hogy a szexuális közösüléssel szaporodjunk, akkor ti valószínűleg csak abban az esetben létesítetek szexuális kapcsolatot egy emberrel, ha gyermeket szeretnétek, jól mondom? Ha pedig nem, akkor tessék abbahagyni az ilyenfajta mélyen vallásos üzeneteket, amiket küldtetek. Nem is beszélve arról, hogy heteroszexuális egyének ugyanúgy választják az orális és az anális szexet is, de természetesen az nem bűn. De ha már Istennél tartunk, azt is mondta nektek, hogy utáljátok azt az embert, akit egyébként nem ismertek? Valószínűleg nem.


Egyszerűbben pedig nem tudom megfogalmazni: Melegnek lenni nem választás kérdése. Valaki vagy így születik, vagy nem. (Az már más kérdés, hogy kiben mikor tudatosul, mikor fogadja el). Pont úgy, ahogy te vonzódsz egy nőhöz (amit képtelen vagy kontrollálni), egy meleg férfi pont úgy vonzódik egy másik férfihoz. Ennyire egyszerű. Attól, hogy gyűlölködsz, véleményt alkotsz valamiről amit nem ismersz, senkinek nem lesz jobb, mert melegek ugyanúgy lesznek. Annyit érsz el vele, hogy a melegeknek továbbra bujkálva kell élniük, de sebaj. Én csak azt kívánom, hogy ne találkozzak ilyen szűk látókörű, gonosz emberekkel.

2011. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Isten nem létezik. Amúgy, ha létezne, és elfogadnánk, hogy ő teremtette a világot, akkor miért létezik benne homoszexualitás? Ha szerinte ez bűn, miért teremtette meg? Évezredek óta létezik emberi és állati világban is. Ami pedig létezik, főleg ilyen hosszú idő óta, az nem természetellenes. Ha az lenne, a természet már régen kipusztította volna.

Egyébként is, hogyan egyeztethető össze a keresztényi szeretettel és megbocsátással az a rengeteg irigység és rosszindulat, amit folyton hánynak magukból?

Bármennyire fáj, az emberiség nagy része biszexuális. Egyre több kőkemény hetero (persze valójában nem az) is ki akarja próbálni fiúval.

A homofóbok ostobák. Minden hülye válaszuk rögtön megdönthető ésszerű érvekkel, a birkamód önismételgetésen és saját sötét eszükön sem tudnak túllépni. Folyton csak a hülyeségeket ismételgetik, amit egymástól tanultak, de semmit sem értenek a dologból. Nem bírják felfogni, hogy az igazi, mély és tökéletes szerelem és szeretet nem köthető nemekhez. Szánalmasak, mert ők valószínűleg ezt még sohasem élték át és nem is fogják.

2011. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik mert genetikailag félresikerült egyedek mindig és léteztek és eztán is fognak születni. de azok értelemszerüen nem fognak szaporodni. ez a természetes kiválasztódás. nekem semmi bajom nincs a melegekkel, csak ne csináljanak belőle ügyet.

nem érdekel mit csinálnak, és ezen van a hangsúly, NEM ÉRDEKEL!. de amikor lezárják a körutat keresztbe és nemtudok tőlük eljutni A ból B be, egy 10 perces utat 40 perc alatt teszek meg, akkor már a tököm televan velük, főleg hogy azonos nemüek eszik egymást a nyilvánosság szeme láttára, sőt szándékosan feltartva a normális embereket és magukat mutogatva! ettől NEM fogom jobban elfogadni őket, sőt ez CSAK ellenérzéseket fog kiváltani belőlem, és szerintem sokmindenki másból is. nagyon jól tudomásul tudom venni hogy léteznek és nem fogok senkit hátrányosan megkülönböztetni emiatt. ha jol végzi a munkáját és nekem kárt nem okoz, azt csinál amit akar a 4 fal között. de ezzel a hepajkodással ők maguk szítják az ellenérzéseket!

én igy látom...

2011. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nagy f@sz! Utálom már hogy egyetlen egy érvük van általában a "melegeket nem kedvelőknek" a felvonulás semmi mással nem tudnak jönni, csak hogy ne riszálják az utcán magukat meg hogy lezárják a várost stb stb stb.

B@szki csak azért mondják ezt mert szemüket és fülüket bezárják a melegséggel kapcsolatban és csak ennyi infót kapnak róla az emberek. A felvonuláson ha kinn volt 5 ezer mondjuk 10 ezer ember már sokat mondok. De Magyarországon durván 100 ezer meleg ember él. Tehát akik kinn vannak a felvonuláson kevesebb mint 10 százalék. És a hülye emberek ez alapján akarják meghatározni a melegeket hogy 10 ből 1 riszálja magát az utcán. Jó lenne előbb gondolkodni mint hülyeségeket beszélni.


Sokan de nagyon sokat pont nem akarunk problémát magunknak és a másiknak, nem csinálunk balhét a melegségből, mi sem akarunk mást csak nyugodtan élni.

És senki ne mondja rám ismeretlenül mert néhányan felvonulnak hogy rossz ember vagyok vagy hasonlók. Nem is ismer, nem is tudja, hogy amikor egy párt látok csókolózni az út közepén és a srác még jól megfogdossa a lány seggét akkor mit érzek. Hogy én soha nem mehetek végig kézen fogva az utcán a barátommal. Minden bulizós este után mikor kimegyünk az utcára úgy kell tennünk mintha idegenek lennénk. Mintha nem is szeretnék egymást. Mintha valami bűnös és elítélendő a mi kapcsolatunk. Csak hogy más szemében ne keltsünk utálatot gyűlöletet és haragot.

És mindenki higgye el nem én vagyok az egyetlen ilyen meleg.

2011. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!