Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok valóban komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok valóban komolyan gondolják a "jófiúk" szerep szerinti beosztását?

Figyelt kérdés

A sokak által hangoztatott mondás szerint a nő életében két férfi van: az egyik(rosszfiú), akivel megcsináltatja a gyerekét, a másik pedig(jófiú), akivel felnevelteti.

Bár elvileg már továbbléptünk a vadállati létből, sok nő mintha mégis ezt az elvet követné. A fiúk nagy részét barátnak, lelki szemetesládának használja, majd mikor már nincs egyedül (mert ott a gyerek), egyszerre felfedezi őket férfiként is.

Csakhogy: egy ember, még ha férfiből van is, érző lény. Ő is vágyik a szerelemre, szexre és semmiképpen nem akkor, amikor már csak jobb híján, pótléknak kell.Nekik is joguk van az élvezetekhez. Ez a velük szembeni magatartás a nők részéről egyszerűen embertelenség. A legtöbbjük ma már szabadon kibontakoztatja a szexualitását és éli az életét, míg az ilyen srácoktól elvárják, hogy türelemmel viseljék a sorsukat, utána pedig (nulla élménnyel és örömmel) legyenek jó apák és hűséges férjek.

Belegondolt már egyetlen lány is ebbe, hogy mekkora abszurdum ez az egész?


2011. máj. 30. 22:23
1 2
 1/20 szamóca.. ***** válasza:

igen, belegondoltam.

és tudod mi a legsz*rabb?:) és ezt soha ne felejtsd el. egy nő ezt nem direkt csinálja. nem direkt szivatni akar. és ha a fejem tetejére állok sem tudok egyelőre vonzódni az általad "jófiúként" titulált egyedekhez. Tudom hogy ők lennének a jók, az optimálisak, tudom hogy jobb sorsot érdemelnek, mégsem ők járnak a fejemben egész éjjel,, még sem rájuk vágyom.

2011. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"sem tudok egyelőre vonzódni"


Egyelőre? Később már igen? Na pont erről beszéltem.

2011. máj. 30. 22:36
 3/20 szamóca.. ***** válasza:

hát azt honnan tudjam?:D

nem egyébként nem hiszem.

sok nő viszont megalkuszik. egy idő után, legalábbis a többségnél, el jön az a kor, amikor előtérbe kerülnek azok az értékek, és háttérbe szorul az, ami az én koromban "fontos" vvagy ha nem is fontos de sajnos döntő - mint a szexualitás, szenvedély, a hevesebb érzelmek. és akkor a nő megszeret egy férfit, aki "jó". MErt már más számít, az már nem ez az élet.

2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak akkor jön a hátulütő, amikor nem talál senkit. Mert sokan vannak egyedül és gyerekkel.
2011. máj. 30. 22:40
 5/20 szamóca.. ***** válasza:

ha meg msot magamra kényszerítem azt aire nem vágyok, akkor majd már gyerek mellett jön rám hogy szenvedély kell. aztán jön a megcsalás, vagy a család felbontása... az sem jobb.

a vágyaimat meg nem tudom irányítani, ármennyire szeretném.

2011. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nemrégiben olvasgattam ilyen témában az interneten. Amit leszűrtem az az, hogy a nőknek általában azért kell az ún. rosszfiú, mert ösztönösen azt érzik benne, hogy megáll a saját lábán. Igen, még nélkülük is.

Egy kicsit fel voltam ezen háborodva. Mondom, mi a franc már, még mindig a fán vagyunk? Nos, a civilizált emberré válás pár tízezer éve történt, az pedig a természetben (evolúcióban) nem számít soknak.

Kb. azt lehet mondani, hogy a tudatos énünk a jelenben él, a tudatalattink pedig kb. pár százezer évvel ezelőtt. És ha vonzalomról van szó, akkor a tudatalatti diktál.

Azonban mi, férfiak sem vagyunk mentesek az ösztönök befolyásától. Legtöbbször az olyan nőket nézzük meg, akiknek formás a testük (mell, fenék), szép az arcuk stb.

Másrészt az sem mindegy, milyen "rosszfiú"-ról van szó. A szélsőségesen bunkókat valószínűleg ugyanannyira nem szereti egy normális lány, mint a túlzottan udvariasakat. Aki meg igen, hát akkor az úgy járt.

2011. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szamóca.. ***** válasza:

ma 22:55

igaz igaz:)

de ezt ne hangoztasd itt, mert leütnek érte:D nekem legalábbis senki nem hitte el, és egyzserűen nem tudtam nekik megmagyarázni hogy az ilyen értelemben vett "rosszfiú" nem a tapló bunkó parasztot jelenti, hanem akinek nicns szüksége a párkapcsolatra, és ez nem feltétlen jár együtt primitív bunkósággal.

2011. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

szamóca

De remélem, hogy akkor azt is megérted, ha egy fiú elmegy mondjuk örömlányhoz. Csak mert itt az oldalon rendre megkapja minden srác a beosztását, ha ezzel a megoldással él, pedig szerintem semmi rossz nincs benne, sőt, ellenkezőleg!

2011. máj. 30. 23:01
 9/20 szamóca.. ***** válasza:

ennek nem értem mi köze hozzá, és abból a szempontból nem értem hogy miért akarna ezért valaki fizetni... meg hogy hoyg tudja felizgatni egy olyan nő, de ez már krédés:D

de érted, lemész vmi takony szórakozóhelyre, három csaj pattan a farkadra. olcsóbb is, és mégsincs ot a godnolat hogy több f*sz járt benne mint kanál.

egyébkétn tényleg... ez hogy jön ide?

2011. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

22.55

Viszont a nőket(ha valaki érti a módját), nagyon könnyen lehet manipulálni. Egy komolyabb fellépés, némi karizma+karizom együtt és máris nyert ügye van valakinek. Az, hogy esetleg szívbeteg, vagy debil utódokat nemz majd a csajnak, az már egy más kérdés.

Bocs a cinizmusért, csak azért írtam mindezt, mert közel sem tartom olyan mindenhatónak a nők ún. "alfa-hím érzékelőjét", mint ahogyan itt sokan mások.

2011. máj. 30. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!