Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond, ha már alig 1-2 centivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha már alig 1-2 centivel a makkom alatt is szőrös?

Figyelt kérdés
Tehát néhány szőrszál nőtt a farkamon, nem sokkal a makk alatt. Nem vastagok, de hosszúak. Nem tudom lesz-e komolyabb is, mert ezeket még akár simán kitépem egyesével, de itt borotválni már nem lenne túl biztonságos, azt hiszem. Amúgy majdnem 17 centi a bré, tehát valóban eléggé messze nőnek a többitől:D
2011. jún. 2. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Komolyan, te a farkadat vizsgálgatod, meg méregeted naphosszat??? :D

Nem, nőként azt se tudom megállapítani, hogy mekkora a farkad, szerintem nem lehet nagy különbség a 14 meg a 17 között, mert az isten se tudja hány centi az vonalzó nélkül, a szőrszálak pedig olyanok, hogy most őszintén, gondolkodom, kondolkodom, de nem is emlékszem, hogy valaha viszgálgattam volna egy pasin azt, hogy van-e rajta szőrszál. Nyilván ha neked van szőrszál, akkor biztos másnak is van, nem? Vagy miért gondolod, hogy más vagy mint a többiek, mentális problémáid vannak, vagy van más ami miatt tudod, hogy különbözöl?

Mellesleg ha majd közelébe kerülsz élő nőnek is, és őt esetleg zavarni fogja, akkor majd megmondja, miután a szájába vette. De akkor már nem fog elhagyni 3 szőrszál miatt, hanem ha tényleg hosszúak, mármint ilyen hajszál hosszúságuak, vagy olyan, amit észre lehet venni, akkor majd kihúzod...

2011. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, a mérettel kapcsolatban teljesen igazad van, de azért szerintem bármelyik lányt zavarná, ha szőrös a barátja pénisze, és te is észrevetted volne. Azt azért érzed mondjuk sz.pás közben, elég kellemetlen lehet.
2011. jún. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös szinte végig,és nem egy két szál hanem elég sok.Én ugyanúgy borotválom mint máshol.
2011. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!