Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? Ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? Ez az érzés teljesen megörít.

Figyelt kérdés

Van valaki akivel régebben nagyon jó barátságban voltam, csak vele volt nekem ilyen komolyabb igaz barátságom és hát sajnos ok nélkül bele is szerettem.

Egyszer összevesztünk komolyan és megszakadt a barátság (leginkább az ö hibájából) és nem beszéltünk majdnem 1 évig. Ez az idö alatt esett le, hogy én igazából szerettem is öt.

Na most pár napja kibékültünk ez a hosszú idö után, hogy nem beszéltünk egyáltalán. Amíg nem beszéltünk már kezdtem kigyógyulni és alig gondoltam rá, de most mióta kibékültünk folyton ö jár a fejemben megint... egész nap ezen filózok, hogy vajon mit hogyan gondol, meg leszünk-e még olyan jóban mint voltunk...

Én csak barátságot szeretnék, de az, hogy képtelen vagyok akármit is csinálni, mert nincs eröm semmihez, csak ülök itt és ö jár a fejemben folyton.. ez azt jelzi, hogy valószínüleg még mindig szeretem.

De nem lehet az enyém több okból is.. föleg, hogy van valaki mása, meg ö csak barátként tekint rám amúgy is.

De én is így szeretnék rátekinteni, de nem tudom megváltoztatni, hogy mit érzek... Egyre jobban megörít ez..

Mielött megjelent és kibékültünk olyan jól elvoltam a kis dolgaimmal.. nem örlödtem semmin csak tettem ami éppen a dolgom volt, de most egyszerüen enni sincs kedvem..


2011. jún. 4. 12:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az elsö mondatban azt akartam írni, hogy akaratlanul szerettem bele, nem ok nélkül.
2011. jún. 4. 12:15
 2/12 anonim ***** válasza:

hát ez szar :(

szerintem egyetlen megoldás lehet ha találsz valakit aki feledteti, addig meg kerüld kicsit, ne szorgalmazd annyira hogy együtt lógjatok, mert akkor nemtudsz esélyt adni másoknak. aztán ha elfelejteti veled valaki, akkor már könnyebben lehet köztetek barátság, mert másba leszel szerelmes.

feltéve hogy ez igy müködik, fenetudja, nehéz dolgok ezek. de legalább élsz és érzel, jobb mintha egy érzéketlen darab lennél, aki csak úgy van a világban érzelmek nélkül :) mindig amikor nagyon fáj a szerelem, arra gondolok hogy legalább érzek, és nem ürességgel múlik az életem, hiszen amikor nem volt, még az is hiányzott hogy legalább fájna vagy vmi.

sokmindent nemtudsz csinálni, majd elmúlik :S nekem is tanulnom kéne, szerencsére én együtt járok azzal akit szeretek :) és ő is szeret :) csak nagyon hiányzik, és nem lehetünk most együtt. én is csak fekszek vagy netezgetek egész nap... pedig lenne 1000 dolgom... :) ez van

2011. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen... kéne valaki a helyébe akivel tényleg kölcsönösen szerethetnénk egymást... csak nem olyan egyszerü találni :/
2011. jún. 4. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló szituációban vagyok, ismerem ezt az érzést... :( bele lehet őrülni...

szereted, szerelmes vagy belé. ez nem múlik el egyik napról a másikra... szerintem beszélj vele, hogy ez így nem jó neked. bár én sem tudom/tudtam megtenni!

a legjobb az lenne ha nem beszélnél vele egy jó ideig ameddig el nem múlik az egész szerelem. ha van kedved írj privátban tudnánk erről beszélgetni

2011. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy még szerencse hogy akkor nem volt közöttetek szex... Úgy mégjobban fájna. Nem szabad a múltba visszamenni és a kapcsolatokat újrakezdeményezni v folytatni :( de ezt próbálja meg valaki megfogadni,mert én nem tudom :D
2011. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó de én eleve nem is akarom szeretni, én csak egy barátságot akarok... de nem tudok parancsolni az érzéseimnek...

De tényleg jobb volt emiatt, amíg nem beszéltem vele egyáltalán... Csak azért mégis hiányoznak a régi emlékek meg amiket együtt csináltunk.. mindig olyan boldog voltam.

Tervezem töle megkérdezni, hogy lehetünk-e még majd olyan jóban mint akkor régen... és hát akármit válaszol el kell fogadnom.

2011. jún. 4. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
ha nem tudod elfelejteni,készülj föl egy hosszú szenvedéssel teli időszakra!én benne vagyok tényleg őtjítő tud lenni!
2011. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nehéz lenne elfelejtenem, hiszen újra kibékültünk és most van mikor beszélni is tudok vele... Amíg nem beszéltünk egyáltalán, addig jól elvoltam már és szinte nem is gondoltam rá =(

De most megint újra kezdödik ez :/

2011. jún. 4. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos létezik ilyen....nálam is volt/van sajnos, de mi le is feküdtünk egymással és még mindig nem tudni hogy ez most akkor mi,mert mindkét fél részről van biztos valami...

Úgyhogy a saját tapasztalatomból csak annyit tudok mondani, hogy ha neked úgy jó,akkor folytasd vele a barátságod,és akkor még lehet esélyed arra,hogy legyen több is. De vigyázz,mert ennél kockázatosabb nincs a világon. Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!

2011. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja én utolsó vagyok:én találtam mást,több kapcsolatom is volt,de sajnos mindig ugyanoda keveredem vissza....
2011. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!