Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval, itt a nyár tavaly nyár alatt is szinte egész végig gépeltem. De nem akarom ezt :( ki akarok mozdulni de nincs kivel. Tesóm felnőtt, és a bffemnek pasija van, így nagy részt vele találkozgat, amit meg is tudok érteni. Nekem még nem volt barátom,1× taliztam vkivel, de nagyon neki vagyok keseredve mert tökre magányosan érzem magam. Van vki aki tetszik, de az rámse néz, szóval ezt fellehet adni. Bnőimmel se mindennap tudok találkozni, persze betudok 1-2 napos programokat szervezni, meg megyek táborba is meg ilyenek, de ez mégis olyan unalmas így. Nem járok szórakozó helyekre, és olyan helyen lakok, ahol nincs park vagy vmi ilyen, ahova kilehetne mozdulni, esetleg ismerkedni. Pasi téren iszonyat válogatós vagyok, ezért fáj annyira h az rámse néz aki nekem tetszik, bár ez mindig így szokott lenni. Olyanoknak tetszem, akiknél 'többre' tartom magam, de aki nekem tetszik, az jóval felettem jár. Nemvagyok se szép se csúnya. Szerintetek min változtassak? :/
2011. jún. 4. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
am. 15/l
2011. jún. 4. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit nyitottabb lenni. Vállalj olyan barátságokat is, amiknél most nem érzed, hogy működnének / nem randikra gondolok/. Később meglátod, egyre több emberrel hoz össze az eddig elutasított barát. Próbáld ki.
2011. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Küldj egy képet, és elmondom mit csinálj.
2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem engedi h privit küldjek neked. te tudsz nekem küldeni privit? de ide nem szeretnék kitenni képet.. és köszi a választ
2011. jún. 4. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsősorban legyél egy kicsit nyitottabb! Tapasztalatból mondom, hogy fölösleges arra várni, hogy a barátnők mikor érnek rá. Számtalanszor előfordult már, hogy egyedül elindultam vásárolgatni, nézelődni. Baromi jól éreztem magam, mert szebbnél szebb ruhákat próbáltam fel, akár vettem is 1-2-őt, vagy épp kiegészítőket. Beültem valahova, megittam valamit, vagy vettem egy fagyit. Emberek között voltam, rám mosolyogtak az emberek és én is rájuk és ez szerintem nagyon fontos. A másik pedig, hogy sokszor össze is futottam ismerőssel, akivel végül tök jót dumáltunk, szóval szerintem tényleg érdemes nyitott szemmel járni és akár egyedül is nekivágni a városnak.

A kiszemelt fiúval kapcsolatosan pedig annyit szeretnék kérdezni, hogy léptél-e már valamit ez ügyben? Nem szabad arra várni, hogy a szádba repüljön a sült galamb:)

Ha gondolod írj privit, a fiúval kapcsolatos kérdésre is válaszolhatsz ott és akkor megpróbálok segíteni neked), valamint ha privibe küldesz képet, még a külsőddel kapcsolatban is adhatok akár tanácsot:)

16/L

2011. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!