Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerettek nyalni? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerettek nyalni? Ha igen, miért, ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

És az zavaró, ha a lány nagyon benedvesedik, miközben nyalod?

Kort is írjatok légyszi.


2011. jún. 5. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
szeretek,olyan jó érezni a csajszit a számban:)
2011. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem baj ha benedvesedik de azért ne annyira
2011. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó érzés. Főleg az, hogy örömet okozok. De engem is izgat a látvány, az illat, az íz. Nem zavar a szerelem nedve.
2011. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze hogy szeretek :) jo erzes, izgato, es bizalmas is ha ennyire kozel enged magahoz
2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek. Engem teljesen felizgat. Ha nagyon nedves, akkor még jobban.

20/F

2011. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
én is szeretek nyalni, de azért nem akarok megfulladni a levében ;) bár emiatt még soha nem hagytam abba, csak lenyeltem a levet ami a számba került, így kiegyenlítve a levegő-hüvelyváladék koncentrációt. Főleg azért szeretek nyalni, mert látom, hogy a barátnőm élvezi, ez nekem bármit megér. Ha kell, meg is fulladok.
2011. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
belefulladsz a sunnába?
2011. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!