Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki e az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki e az ha nincs az embernek kockahasa? Mert én nem vagyok kővér de mégis van egy pici pocakom és ettől félek. Szerintetek egy fiatalab korosztálynál számít ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kockahas egy nagy kamu. Amit képeken látsz testépítőktől és modellektől azt csak a verseny/fotózás napján tudják produkálni extra alacsony testzsír mellett. 1-2 nap és visszanő a has.
2011. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem leves hasam van fiatalon és kit érdekel? nem ez a lényeg, hanem a megnyerő mindent letarló egyéniség és akkor sikeres leszel a másik nemnél
2011. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem nő vissza az a has, mert még a hobbiból kondizók & sportolók is rendszeresen edzenek.


Amúgy a kérdésre válaszolva: én úgy vettem észre, hogy nem igazán számít (nem ez a döntő érv), de esztétikusabb.

2011. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell m mindenkinek "tökéletesnek" lennie. Nyugi, jó az.
2011. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első te nem értesz ehhez látom. haveromnak kocka hasa van és nem 1-2 napig hanem már nem is tudom évek óta. rendszeresen sportol persze de nem tűnik neki el.
2011. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mostanában Nem tudom miért de a pasik többsége kocka hasat szeretne.Én nem szeretem azokat a kigyurt állatokat.

Szerintem ha valaki nem kövér van egy pici pocak az elmegy:)És az jobb mint a kockahas

2011. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem lapos hasam van, de a kockák pl. nem látszanak. nekem bőven jó akinek meg nem tetszik kit érdekel? nálad is pici has simán belefér, akinek emg nem tetszik hát nem le van szarva?:D
2011. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam elvárás a pocak.
2011. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. jún. 5. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:

En imadom az olyan pasikat, akiknek van egy kis pocakjuk... Nem olyan persze, mint egy 7-8 honapos terhes nonek. Nem tudom mas hogy van vele, de nekem nem tetszik a kocka has... Szamomra az tul eroltetett...

18/L

2011. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!