Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek magassarkú fétise...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek magassarkú fétise van? Minden nő hihetetlenül élvezi, ha egy szép magassarkút lát, vagy felvehet.

Figyelt kérdés
A férfiaknál az ilyet magassarkú fétisnek hívják, és perverz dolognak számít.
2011. jún. 5. 12:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát a menő sportkocsikban azért általában férfiak ülnek. A gyártók nem titkoltan férfiakra optimalizálják ezeket a kocsikat. A nőket jobban felizgatja ha egy csávót egy sportkocsiban látnak, mintha nem ülne benne (és most nem az esetleges pénzhajhász hátsó szándékról beszélek). Mégse kiáltáják ki őket fetisisztának, perverznek.
2011. jún. 5. 13:01
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
jah, nagyon sok rallys csaj van valóban... férfiaknak készült, a nők csak mindent tudnak használni (azt hiszik) így magukénak tulajdonítják
2011. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ne térjünk el a tárgytól. hol vannak azok a nők akik elájulnak, sikongatnak ha egy magassarkút meglátnak? :D olyanokat is ismerek, akiknek a 2nél több IQja van mégis ezt csinálja.
2011. jún. 5. 14:28
 14/21 anonim ***** válasza:

És az mi a lóf@szért zavar, ha egy nő szereti a magassarkúkat? Mindenkinek van valami kedvenc tárgya, amit szeret. Nekik ez. Mellesleg , lehet,hogy hülyén fog hangzani de te ezt úgy sem fogod megérteni. Miért neked nincsen valami mániád? Ha nincs, akkor meg?Mit zavar az, valakinek meg van? Én nem járok magassarkúban , csak akkor ha kell(pl ünnepség) de még is szépnek tartom őket. Csak nehéz benne járni.

Csinos darabok, persze nem a 14 centisek...

Ja és mellesleg, nyugi én nem izgulok fel attól, hogy ha egy pasit látok sportkocsival. Csak a kocsit nézem meg, mert néha néha látok szép darabokat. A tulajdonosát soha nem nézem meg.;) Erről ennyit és az általánosításról.

2011. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

én írtzam, hogy cipőmániás vagyok. nem sikongatok, nincs orgazmusom tőle és elájulni sem szoktam. szeretem a szép cipőket. más szenvedélyesen bélyeget gyűjt, horgászik, főz, telefonokat vesz, kertészkedik,görkorizik, én szenvedélyesen szeretem és gyűtöm a cipőket.

most ezzel mi a gond? arra akarsz kilyukadni, hogy miként tudunk élvezni egy ilyen számodra sekélyes dologot? hát én speciel elvagyok a régi telefonokkal, a bélyegek nem érdekelnek, nem fogok ki halakat, stb...

2011. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
teljesen félre értelmeztek. én is szeretem a szép dolgokat, így a szép cipőket is szeretem nézni a szép nők lábain. erre sokszor megkapom, hogy ez bizony fétis. de nem értem miért.
2011. jún. 5. 14:55
 17/21 anonim ***** válasza:

"A fetisizmus fogalmát Alfred Binet nevéhez köthetjük, aki 1887-ben mutatta meg a világnak, hogy élettelen tárgyakat is lehet szexuális vonzerővel felruházni."


Ez a fétis. Ha valaki szereti viselni a cipőt, és szereti a cipőket, abban semmi szexuális dolog nincs, tehát NEM FÉTIS.

2011. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Magukra a cipőkre én se izgulok fel, de viszonylag érdekelnek, szóval ruhaboltban néha nézem h hm szépek, és pl ha egy lányon magassarkú van az jobban felizgat mintha nem lenne. Akkor ez most fétis, vagy nem?
2011. jún. 5. 15:10
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a vonzóbbá tétel. Fétis akkor lenne,ha felizgulnál a cipőkre.
2011. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megnyugszok. Akkor a francba azokkal akik perverz disznónak gondolnak mert megkérem h maradjon rajta a cipő néha szex közben :D
2011. jún. 5. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!