Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Fiúk miért nem törlik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fiúk miért nem törlik meg pisilés után? :S

Figyelt kérdés

mikor elrakják tiszta pisis lesz a gatyájuk?:S nagyon undi:S

17/L


2011. jún. 5. 20:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem törlöm meg, este úgy is megfürdők és másik boxert húzok fel.
2011. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
Én meg szoktam, te meg miért szarsz a gatyádba?Én is általánosítok most, meg a menstruációs alvadt vér a bugyidba szárad mert nem használsz tampont vagy betétet.
2011. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
tök mind1 h megtörlöm-e, mert a csőben még így is marad pár cseppnyi, ami csak akkor folyik ki, amikor már elraktam...
2011. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Megrázom és volt pisi, nincs pisi!

Mi ebben az undi?

Ha egy csaj nem törli meg pisilés után, számomra az sem undi!

28F

2011. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy Én a brunszolás elött is kezet mosok, hiszen egy ilyen precíz müszert nem lehet csak úgy dzsuvás kézzel bemocskolni.

Ezután már nyugotan fogom meg és a lerázás után, ha lehetöség kínálkozik rá nem csak a kezemet, hanem a szerszámot is megmosom.

2011. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
21:23 azt még megértem hogy ahogy torrente mester tanította te elötte mosol kezet de utána miért mosod meg a farkad is?
2011. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
bocs de igénytelen ha nem törlöd meg... nem attól vagy férfi h nem törlöd meg a farkad... azért örülök az igényes fiúknak:)
2011. jún. 5. 21:38
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

De azért a barátnőtök utána vegye a szájába, mi..? Jó, persze előtte azért a normálisabb része szokott fürödni, de arra tényleg kíváncsi lennék, hogyha pl. egy srác fürdik, aztán elmegy pisilni és tudja, h utána szex lesz és orál is lesz, akkor sem képes-e megtörölni esetleg. Én ilyenkor azért vizes wcpapírral is megtörlöm aztán egy szárazzal még egyszer, ha van rá lehetőség, h azért mégis, ti meg csak lerázzátok, vááá. :D

19/N

2011. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

aki lerazza az se komplett(legalabbis otthon) szanaszet repulnek a hugycseppek.

en van hogy odamegyek a csaphoz es ott is 1-2x felhuzom, megmosom. nem feltetlen hugyozas utan, hanem csak ugy neha.

2011. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
csak tudod megtörlöd és utána fél perc és kifolyik még az a cseppnyi és akkor ugyanott vagy:)
2011. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!