Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónap sok vagy kevés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Én 18/F ő 20/L. Szóval ő az idősebb ami alapból meglepő. A csaj még egyszer se mondta nekem hogy szeretlek. Én meg teljesen oda vagyok érte és érzékeltetem is. Ő meg ugye mondta hogy nagyon bejövök neki meg kedves is vagyok. De lányok nektek tényleg idő kell mire tényleg kimondjátok azt a szót hogy szeretlek? Persze azt is mondta hogy nem akkarja elsietetni a dolgot de akkor is... Idáig általában a csajok 2x elélveztek mikor találkoztam velük persze lehet hogy csak kis tinilányok voltak azért. De ez normális?
2011. jún. 6. 17:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még azt is hozzátette hogy szeret velem lenni de még időt kér.
2011. jún. 6. 17:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta hogy kedves vagy az akkor bukta. Akkor mondanak ilyet ha csak barátnak tekint.
2011. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát 1 hónap alatt még alig ismeritek egymást, nem? Meg különben is, hogy lehet valakit ezel nyaggatni?

Nekem biztos gyanús lenne, ha a pasi már 1 hónap után mondogatná, hogy így meg úgy szeret, mert ennyi idő után az nem lehet komoly. Szerintem örülj, hgy egy ilyen normális, érett gondolkodású lánnyal hozott össze a sors, aki csak akkor mond valamit, ha 100%-osan komolyan gondolja. Nála nem kell majd attól félned, hogy minden héten kétszer szakítotok, mint az óvodások...

2011. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De csók minden van. Meg azt is hozzátette hogy jól érzi magát amikor velem van.
2011. jún. 6. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:

"Idáig általában a csajok 2x elélveztek mikor találkoztam velük "



Ezt a kitételt nem igazán értem.

2011. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még nem érett meg benne a szerelem. Most még nem tartja időszerűnek, hogy mélyebb legyen a viszonyotok.
2011. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Más tinilányok odavoltak értem mikor találkoztam velük. Ő meg inkább komolyabb gondolkodású így talán érted a mondatom...
2011. jún. 6. 17:38
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet az is a baj hogy úgy érzékeli hogy nekem most ez csak egy fel lángolás... És ugye fél ezt is mondta..


Most akkor inkább annyira ne erőltessem a dolgot?

2011. jún. 6. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Minek kell mondogatni? ha szeret úgyis érzed, ha nem mondja, De at követelni valakin, hogy az mondogassa, hogy szeret... Szerintem ő érettebb gondolkodású, te meg még kisfiú vagy hozzá. És ez nem a két éven múlik....
2011. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha sürgeted a dolgot azzal nem lesz jobb... csak rosszabb!
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!