Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti már sírtatok lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti már sírtatok lány miatt?

Figyelt kérdés
mert én egyfolytában:( 16/F
2011. jún. 6. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze
2011. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Többször is. Tudod az ember nagyon furcsán van összetéve lelkileg. Mind a nők, mind a férfiak. A lányok egy párkapcsolat után inkább azért sírnak, mert fájdalmat okoztak. A férfiak pedig azért, mert csalódtak.. A sírást nem szabad visszafogni. Sírj nyugodtan, ha jól esik.. jó feszültség-levezető hatása van. Tisztítja az elméd és valamilyen szinten nyugtat is. Szóval ha olyan a helyzet, nem szégyen könnycseppett hullajtani egy lányért. Utólag rájössz, hogy vajon megérte-e? Többször jártam én is így, hogy megbíztam a lányban, majd pedig csalódtam.. A sok csalódás előbb utóbb jó irányba vezeti az embert szerelmi téren. Felhozhatom saját példám, hisz már fél éve boldog,harmonikus és szenvedélyes párkapcsolatban élek. Párommal mindketten sokat szenvedtünk eddig, most megtaláltuk egymást, és teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Nem azt mondom, hogy minden lány után sírj. Várj.. a türelem meghozza a gyümölcsét :)
2011. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Minek sírjak utánuk? Inkább nevetek. :)

Te se tedd, úgyis lesz másik.

2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de amugy én lassan 1 éve kb minden héten sírok legalább 1 nap és van olyan amikor folyamatosan pl. ez a hét....
2011. jún. 6. 23:01
 5/21 A kérdező kommentje:
de én nem akarok másikat....
2011. jún. 6. 23:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdezö, mi a keresztneved?
2011. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
miért?
2011. jún. 6. 23:03
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyetlen alkalommal, úgy 5 évvel ezelőtt. Igaz nem voltunk együtt, csak alakulófélben volt a dolog, egyfolytában sms-eztünk. Majd nem hallottam felőle két napig, aztán egyszer csak csörög a telefonom:

-Halló, ki beszél?

-xy városi rendőrkapitányság. xy nevezetű személy két napja nem található sehol. Tud-e róla valamit?


Kicsit le voltam döbbenve, elő is vett a sírás, mert nagyon aggódtam. Majd néhány nap múlva előkerült a lány, kiderült, hogy egy barátnőjével gondoltak egyet, és elruccantak a Balatonhoz nyaralni egy kicsit... Több mint 300 km-re csavargott el...És a rendőrség egyből rajtam kereste...

2011. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az komoly:S
2011. jún. 6. 23:04
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

"A kérdező kommentje:

de amugy én lassan 1 éve kb minden héten sírok legalább 1 nap és van olyan amikor folyamatosan pl. ez a hét...."


Ó szegény, nagyon sajnállak. Igyál sok folyadékot. :-(

2011. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!