Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Nagyon nehéz!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Nagyon nehéz!

Figyelt kérdés
Volt egy férfi akit nagyin megszerettem olyan szinten mint még senki mást!Mégis úgy alakult hogy nem lehetünk együtt!Hogyan felejtsem el?Nagyon nehéz!Aki ismer az tudja hogy egy életvidám lány vagyok aki szeret élni,mindig nevet,mindig jó a kedvem!De annyira rossz hogy élni nincs kedvem,megszeretnék halni néha azt érzem!Mindig látni szeretném de tudom hogy ha látom utána csak nehezebb lesz!Ne ítéljetek el mert nem vagyok sem emos,sem depressziós sem valami kis fiatal pics@....Mit csináljak hogy elfelejtsem?Kérlek hogy csak normális válaszokat írjatok!!!!:(
2011. jún. 6. 23:57
 1/7 napietus ***** válasza:
dolgozz sokat és foglalkozz olyan dolgokkal, amiket szeretsz csinálni. tehát érd el, hogy se erőd, se időd ne legyen ezen agyalni :)
2011. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy hiába csinálok bármit mindig eszembe van...egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből,sőt van amikor vele álmodok....:(
2011. jún. 7. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
a fizikai terhelés, és fáradtság sztem megoldja a a problémád. Hogy ne bírj rá gondolni.
2011. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van ra lehetosed jarj minel tobbet tarsasagba. Ilyenkor konnyebb elterelni a figyelmet rola, es legalabb kis idore kikapcsolni. Amikor egyedul vagy ez eloszor remenytelen.
2011. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
'soha nem felejtheted el azt, akit valaha csak egy kicsit is szerettél' ennyi.. tudom hogy rossz velem is volt már ilyen nem is olyan régen.. elfelejteni nemlehet.. csak úllépni rajta..
2011. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Békaügetés közben csiripelj fordulj meg a kisujjadon ülés közben és kiabáld: Szeretem a redbull-t Tesco-s tejjel, lekvárral és rájás pizzával!
2011. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ez tetszik utolsó!:D ki is próbálom :)))
2011. júl. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!