Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy nekem csak 20 évesen kezd (ett) el nőni a mellem?

Figyelt kérdés
Én alapvetően egy vékony, az átlagnál 1 kicsivel alacsonyabb típusú lány vagyok, emiatt mindig is kicsi volt a mellem (bár én úgy láttam, hogy nincs is) és fiatalabbnak is nézek ki, mint 20. De most az elmúlt hetekben észrevettem, mintha egy kicsit nagyobbak lennének a melleim, mostmár "beleférnek" a tenyerembe, még így se valami nagyok, de szerintem eddig ennél laposabb voltam. Lehetséges, hogy későn érő típus vagyok, és most fog "elkezdeni" nőni a mellem? Én mindig is úgy tudtam, hogy kb 20 éves korig nő egy lány melle. Ja és nem híztam, nem vagyok terhes és nem szedek fogamzásgátlót sem szóval nem ezek miatt nőhetett meg. Akkor még számomra is van remény, hogy lesznek valaha melleim?:) (bár azért a mostani is jobb, mint amilyen eddig volt...) félre ne értsétek, nem hatalmas dudákat akarok, hanem olyan természetes méretű, szép ciciket:) Már azzal tökéletesen elégedett lennék, ha kb 1-2 számot nőne! Vagy nálam ez volt a nagy "növés", és itt már meg is állt a tudomány?:D Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. jún. 8. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez az egesz novekedes eletkorbeli meghatarozasa egy baromsag. Mindenki addig fejlodik amig a teste azt nem mondja, hogy stop. Senki sem egyforma.
2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka a te eseted. Még nőhet, de azért csodákra ne számíts. Ha majd babád lesz, akkor aztán nagyot változhat.
2011. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21 évet tudtam, de az sem szentírás. DE! és ez nagyon fontos: mivel már 20 vagy, és eddigre tényleg be kell elvileg fejeződni a fejlődésnek, el kell menned nődokihoz és megnézetni, hogy minden rendben van-e. LEHET, és ez a valószínűbb, hogy feleslegesen mész, és minden rendben lesz. De zárd ki a lehetőséget, hogy valami rosszindulatú dolog történik. Félre ne értsd, nem megijeszteni szeretnélek, mert valószínűleg meg fognak nyugtatni, hogy semmi bajod, de jobb az óvatosság.
2011. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor megnyugodtam, mondjuk mindig is sejtettem, hogy én későn érő típus leszek, de már feladtam a reményt, hogy valaha lesznek melleim, de ismét elkezdtem reménykedni:)


11:05 már voltam nőgyógyásznál, mondjuk nem konkrétan emiatt, de szerintem ha nagyon vészes lenne az ügy, akkor észrevette volna:) Mellesleg anyukám is ilyen vékony alkat volt fiatalkorában, mint én (de még most is az), szóval szerintem ez inkább ilyen örökletes dolog nálunk:)

2011. jún. 8. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen =) Ahogy egy korábbi válaszoló is említette, gyerekvállalás után változhat ez még sokat. Én anyukámnak is szülés után nőtt meg a melle, nem is kicsit.
2011. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az kevés, ha ettél már nőgyógyászt is.

Vérvizsgálatot kell végeznie, hogy rendben vannak-e a hormonjaid!

2011. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiú a kicsikre gerjed
2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!