Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az alkathoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez az alkathoz?

Figyelt kérdés

[link]


(az előtérben állóról van szó)


- ez tekinthető talán pont ideálisnak? - esetleg már túl-túl ... kategória?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre a testtel kapcsolatban, nem azt várom, hogy leírjátok, hogy az alkat mennyire nem lényeges...ha lehet kort és nemet is légyszí!


2011. jún. 8. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szépnek szép a sport kategóriában (bár van rajta tömegnövelő rendesen), de soha nem akarnék ilyen kigyúrt lenni.
2011. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez már nem tetszik, túl izmos, nem lehet mibe belemarkolni, mert olyan mintha betont tapogatnák, legyen izom, de ne legyen ennyire szálkásítva, mert ez annyira nem tetszik!!! Inkább az átlag palikat szeretem!!! 24N
2011. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem túl szálkás és vékony. Az izmos de nagyobb darab pasik tetszenek. De látszik, hogy van benne munka és sokkal szebb mint a vékony pasik.
2011. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

32/N

2011. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszik..igazából nem lényeges nálam,volt már vékony és macis pasim is. Mindkettőben van jó. De az arc/szem/kisugárzás/ész a fontos. Viszont a kigyúrt pasik soha nem jöttek be. Túl mű.(persze ha túlzásba viszi).

22/L

2011. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31/N Nem jön be, még a látvány se... Valahogy nekem mindig a kicsit macis volt a zsáner, akihez ha hozzábújok, nem szúr, nem kemény, nem nyom, hanem oltalmazóan kellemes a karjaiban lenni :)
2011. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, túl mű, meg túl kigyúrt.

Ha valaki egészséges sportolástól izmos azt szeretem, és szép, de ez olyan mintha bőrrel befedtek volna egy izomanatómia képet... Egy elég eltúlzott képet.

Túlságosan látszanak az izmok, és aránytalan.

20/l

2011. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont tekinthető ideálnak. Kb így szeretnék kinézni, ahhoz viszont még fel kéne szednem vagy 10kiló színtiszta izmot:S

20f

2011. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tényleg szép és jól megnéznelek a strandon. :D


DE! Én se igazán szeretem a kigyúrt pasikat. A mackósabb,picit pocakos pasik jönnek be. :)


21N

2011. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az hogy undorító
2011. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!