Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális életetek kapcsán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális életetek kapcsán az igények és elvárások egyeztethetőek a párotokkal? Hajlandóság mutatkozik ezek elfogadására?

Figyelt kérdés
Szakításra kerül sor, ha mégsem?
2011. jún. 8. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereti két ember egymást akkor megpróbálnak egymás kedvében járni, ergo ha van valami igénye az egyiknek a másik megpróbálja azt kielégíteni. Vannak tabuk amikbe viszont már értelmes ember nem megy bele, ilyenkor szexuálpszichológus, esetleg nyitott kapcsolat lehet megoldás.
2011. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi összecsiszoltuk. Ez nem lehet ok szakításra.
2011. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi szexuális igényeink megegyeznek

az exe nem tudta elfogadni, és veszekedtek, frusztráció volt belőle, és végül széntmentek

20 l 23 f

2011. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond a szex elég döntő egy kapcsolatba...
2011. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igények,elvárások,egyeztethető,hajlandóság.Ez kb úgy hangzik,mint jog és kötelesség.
2011. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen ezen múlik egy kapcsolat.De utólag visszagondolva, rengeteg probléma gyökeredzik a szexben... Sajnos az is igaz, hogy ahol a szexuális élet tökéletes, ott meg a kapcsolat többi részében lehetnek bajok... Eddig nálam a túl nagy összhang mind a két oldalon mulandó volt. Ettől érdekes. Össze kell csiszolódni, új dolgokat kipróbálni, megbeszélni az igényeket, vagy rávezetni a partnert. De mindenki tudja, hogy mikor felesleges rávezetni és érdemesebb inkább továbállni. (ez lehet a szexuális elvárás lehet más kapcsolati elvárás is). 23n
2011. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben mindenkinek tudni kell, mi az ami fontos a másikban, nálam a szexualitás elég huszadrangú dolog, és nagyjából alapdolgokon kívül semmi másra nem vágyom. Ezért nyilván olyan ember kell, aki szintén más szempontokat helyez a szex elé, és nem akörül forog az élete. Akinek a szex körül forog, ott bizony lehet szakítás, ha nem egyeznek az igények.
2011. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
39 éves nő vagyok. Életem során eddig egyetlenegy (1)! :-( férfi volt az, aki már legelső alkalommal kényeztetett úgy, ahogy egy nőt általában kell(ene). Hiszen legalábbis az én véleményem szerint a szex KÖLCSÖNÖS örömforrás. Sajnos most legutóbb is olyan férfibe "botlottam", aki komoly kapcsolatot akart, de a szexben nekem nem nyújtott semmit. Hagyta hogy kielégítsem (orálisan is megtettem), de ő be sem rakta nekem, mert annyira elvolt a saját kielégülésével, amit én szereztem neki. Szóval már ilyen alapszinten eléggé hibádzott ez a dolog, ami a kérdésemben benne van. 39 éves férfi és én is ennyi vagyok. A legtöbb férfi sajnos ilyen egoista a szexben. Szakítottam vele, mert számomra teljességgel elfogadhatatlan, hogy ennyire egoista legyen egy férfi. Csak arra volt hajlandó, hogy csókolózás, simogatás, ennyi. A lényeg nálam pont kimaradt és minden alkalommal. Ezt nem fogadom el és egyetlenegy alkalmat leszámítva (amiről említést teszek a második mondatomban) minden kapcsolatomban ezért szakítottam. Ragaszkodom a saját örömemhez, ami nincs. Egyébként 25 évesnél többnek nem néznek idegenek, tehát nem a külsőmmel vagy - úgy vélem - a mentalitásommal lehet gond (az orális szexet is örömmel bevállalom a pasinak). Ja, még ezt sem kapom vissza....
2011. jún. 9. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!