Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gátlások a szexben? (vallás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlások a szexben? (vallás)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a párom 33 és muszlim.

én pedig katolikus.a családommal szoktunk templomba járni,a kisöcsém is most volt elsőáldozó.

fontosnak tartom a vallást,hiszek Istenben,tisztelem Őt és az Egyházát.

a párommal másfél éve vagyunk együtt,nagyon szeretem,de amikor szeretkezünk(vagy maszturbálok) akkor sokszor lelkiismeret furdalásom lesz emiatt,hogy ezt nem szabadna.

a kapcsolatunk komoly,úgy érzem valóban sorsszerű találkozás volt a mienk és vele szeretném leélni az életem,az ő szándékai is abszolút komolyak.

a családomban sosem volt tabu a szex,sőt talán még túlságosan szabadan is vállalták ezt a dolgot.

de én akkor sem vagyok nyugodt emiatt.


2011. jún. 8. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aha. És mi a kérdésed?
2011. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

elöző:D:D:D:D

amugy én nem egészen értem,a legjobb barátnőm muszlim,és ő tiltva van a férfiaktól minden téren,szóval nem tudom a te barátod mennyire lehet vallásos..

Gondolom az a kérdés hogyan változtathatsz ezen?

Egy filmben volt egy fiatal párnak hasonló problémája,ott azt mondta nekik a csávó: "képzeld hogy ott van Isten a hálószobádba.Köztetek.Képzeld azt hogy a farkad Isten"

Jó,ez lehet kicsit durva egy vallásos embernek,de el kell fogadni hogy a szexualitás az élet nagyon fontos része,és egyáltalán nem bűn!!!Mindig is élvezték az emberek,és fogják is!!Az ókorba mekkora orgiákat rendeztek,teljesen megszokott volt!

A testnek kijár a szex!!!Olyan mint a szellemnek egy jó könyv,a testet a szex táplálja!És nagyon egészséges is!:)Ugyhogy felejtsd el a tabukat!!

2011. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De a kérdést tényleg nem írtad le.Amúgy nem tudom miért ne szabadna szexelni vagy maszturbálni.Ez természetes dolog akár a keresztényeknél akár a muszlimoknál de ég a pogányoknál is.Vagy szénlos vagy?Vagy nem tudom most milyen választ vársz.
2011. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a barátom volt már nős,de elvált szóval ő modernebb felfogású a szex terén,mint én.


igazából a kérdesem az,hogy szerintetek jogosan érzem magam bűnösnek magam amiatt(szex,maszturbáció)?

nagyon sokan azt mondják nem,de valahogy én nem tudok megnyugodni(amúgy nagyon-nagyon maximalista vagyok minden téren).de azt is tudom,hogy pl. egyházi esküvőnk nem valószínű,hogy lesz és akkor egész életemben lelkiismeret furdalással kéne szeretkeznem...?

2011. jún. 8. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Most az a bajod, hogy házasságon kívül élsz nemi életet.


A saját lelkiismereteddel neked kell ezt megharcolnod. Ebben itt senki sem tud neked tanácsot adni, mert nem is lehet.

2011. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha szarul érzed magad tőle ne csináld

ha meg jó a szex és élvezed, akkor csináld

2011. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

élvezem ,csak utána van ez a hülye érzés.

bár lehet,hogy tényleg én dramatizálom túl a dolgokat.

2011. jún. 8. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:

döntsd el h bűntelenül, lelkiismeretfurdalás nélkül akarsz élni, vagy jókat dugni.

ha sikerült, szólj

2011. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de ez akár kihathat a kapcsolatotokra is..

jó..nekem más a világszemlém

de sztem felesleges ezen aggódnod.

én nem értem az embereknek miért kell megvonniuk maguktól az élvezetet..

ha neked erre van szükséged, akkor erre van.

szeretitek egymást, és ehhez a szex is hozzátartozik, úgy hogy sztem ne aggódj :) vagy esetleg beszélgess a barátoddal erről hátha ő el tudja tüntetni azokat a fura érzéseket:)

2011. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


úgy lesz a legjobb,ha ezt tényleg a barátommal megbeszélem.végülis van különbség e között,meg a paráznaság között,hiszen én szerelemből szexelek a párommal.

2011. jún. 8. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!