Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen egy tökéletes női test?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az amelyik nem akar tökéletes lenni. Miért mások véleménye érdekel? Miért nem azt csinálod amit jónak látsz?
2011. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
van barátom meg minden, csak általánosságban kíváncsi vagyok, remélem nem gond :D
2011. jún. 9. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Arányos, van fara, és nem lóg a melle. Nem baj, ha a mellbimbóudvara nem többhektáros nemesi birtok.
2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De bizony gond :)


Akik majd linkelni fognak meg neveket mondani mind az alapján teszik, hogy min nőttek fel: music tv, bravo magazin meg mittomén mik vannak... Az emberek 99%-ának olyan az ízlése amit a média átad nekik. A média formázza a válaszadóid véleményét lényegében.


Másik irányból meg nem érdekelne téged a kérdésre a válasz ha jól éreznéd magad a testedben. Ha elfogadnád magad tetőtöl talpig. Kivétel persze, ha közvéleménykutatást tartasz vagy valami hasonló statisztikázást csinálsz tudományos vagy kereskedelmi céllal :)

2011. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb hogy ne legyen elhízva,mert számomra az undorító.Legyen melle,ne csak egy pattanás,és ne legyen szőrös a lába mert az kiakasztó.

Ha ez így megvan akkor minden női test gyönyörű.

2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye kérdés. Mindenkinek az a test tetszik, amelyik nő személyébe beleszeretett. Maga a test nem olyan fontos, mint a személyiség, amivel megfogott. Csak a test látványa egy egyszerű kép, de nem ér semmit, ha mellette nem tud megfogni benne vmi.
2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és az hogy "van barátod"... Ehh. Mit akarsz ezzel igazolni? Amit bizonygatnod kell azzal már rég baj van...
2011. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagyok, akkor a társamé. Még a hibái is gyönyörűek számomra.



24/F

2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Kedves harmadik válaszoló, engem teljesen idegen hagy a média hatása, szóval én a maradék 1%ba tartozom, remélem kicsit többen vagyunk.

Nah szóval a tökéletes női test... Legyen a lánynak kisebb formás melle, kis pocija azért legyen, mivel nem szeretem, ha csontos a lány, mert kellemetlen lenne megérinteni, a feneke normális méretű legyen, ha lehet sportoljon a lány, mert így valószínű szép formás popsija van, s az sem baj, ha a combja picit vastagabb mint a piszkavas a kandalló mellett :) De a lényeg, hogy ne lógjon róla a háj, tehát férjen bele a bőrébe :) Kb ennyi, de ezen kívül nagyon fontos s személyisége és az arca...

Jah és lehetőleg ne diétázzon, mert az káros

2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah és 20f
2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!