Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy a 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy a 3. alkalom után vérzett a hüvelyem?

Figyelt kérdés
(ujjazás nem történt)
2011. jún. 9. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ekkor sérült meg a szűzhártyád.
2011. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mikor először levesztettem a szüzességem akkor vérezetem is, aztán a második alakalomnál minden teljesen rendben történt. a harmadiknál pedig megint... tehát NEM CSAK a harmadiknál vérezetem, hanem az elsőnél is. (ami ugye normális)
2011. jún. 10. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor a harmadiknál is megsérült, ennyi

attól, hogy egyszer megsérül nem tűnik el a szűzhártya

lehet, hogy elsőnél csak kicsit megszakadt, aztán a harmadiknál nem voltál rendesen felizgatva, vagy már mertétek jobban csinálni, és lehet, hogy a seb ismét felszakadt, vagy lett egy újabb szakadás

de ha aggódsz vagy más furcsa tünetet tapasztalsz menj el orvoshoz

amúgy meg nem tudtam, hogy elsőnél vérzett, korántsem vérez mindenkinél

2011. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!