Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnánk a barátnőimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk a barátnőimmel? 15L

Figyelt kérdés
Az van,hogy pár héten belül a barátnőmnél alszok,én és még egy barátnőm.Az új házukba fogunk aludni,ezért szülők kizárva.És az van,hogy nekem tetszik a barátnőm testvére aki 16F,és a két baránőmnek a másik két haverja.Mit csinálhatnánk,hogy bejöjenek hozzánk a szobába vagy felfigyeljenek ránk,hogy együtt legyünk este velük.(nem tudják,hogy bejönnek nekünk).
2011. jún. 9. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hívjátok be őket.Húha,most gondolom egy evolúciós ugrást indukáltam.Könyörgöm,fejvakarással nem érsz el semmit,hozd ki a maximumot a dologból!22/F
2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerinten nem feltétlenül csak abban a szobában tudtok együtt lenni.


Mi lenne, ha mondjuk, amikor valamelyik fiú kimegy mondjuk a konyhába inni, "véletlenül" közületek is kimenne valaki, elkezdene vele beszélgetni, majd közületek egy másik lány utánamenne, hogy hol marad olyan sokáig, ő is beszállna a beszélgetésbe, és innentől kezdve csak ügyesen kell szervezni a dolgokat és egy helységben lesztek mindannyian. Nem fltételenül a lány szobájában, de szerintem, ha üres a ház, a nappali is jó hely.

2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
aztán mondjuk valaki felveti a filmnézést azt a nappaliban is lehet, és onnantól sötétség van, össze vagytok kucorogva,...a többit rátok bízom és a fantáziátokra:D
2011. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt összehozod írd meg ide feltétlen.
2011. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké :) majd megirom :)
2011. jún. 10. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL a húgom barátnői belém voltak zúgva (meg sztem a haveromba is) egy időben, és ezt úgy akarták kifejejezni, hogy folyton megkértek, hogy hadd sminkelhessenek ki (mivel amúgy mást nem is csináltak soha, csak egymást sminkelték meg anyám gönceit turkálták :D)


NA ezt ne tegyétek, ha jót akartok!

2011. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
este szaladjatok oda a sráchoz, és mondjátok meg neki, hogy van valaki a szobátokban. de ezt nagyon félve mondjátok. jah előtte ejtsetek le valamit a földre. ezután amikor ottvan, akkor meglátja h csak leesett vmi, és egy jót nevettek rajta h attól beijedtetek. ezután megkéritek, hogy maradjon ott egy kicsit mert nagyon féltek. innen rátok bízom...
2011. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszii :)
2011. jún. 12. 19:45
 9/9 Samsunga5 válasza:
Mi lett?
2016. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!