Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt hogy felizgultok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt hogy felizgultok?

Figyelt kérdés
arra gondolok amikor nődokinál vagytok:)
2011. jún. 9. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, felizgultatok pontosabban
2011. jún. 9. 22:14
 2/7 kisnita ***** válasza:
71%

fúúúj SOHA!

Ez már extra perverz dolog sztem... :S

2011. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is... nem azért megyek a nődokihoz hogy huncutkodjak vele vizsgálás közben!

19L

2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca.. ***** válasza:
96%

meg kell osztanom agymenéseim, egyszerűen muszáj.

valahogy úgy tudlak elképzelni kérdező, mint aki olyan 13-14 éves kora körül most értesült róla (nem sokkal azután hogy megtanulta a p*na fogalmát) hogy a nőgyógyász létezik, és mit csinál. gyermeteg első gondolata pedig - mivel még nem elég érett - hogy hogy izgulnak fel a nők erre,


vagy. idősebb, fetisiszta egyed, aki azt várja hogy most leírjam hogy nedvesedtem be.


oké ennyi kiszórakoztam magam. egyébként nem, nem volt hogy felizgultam.

2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.) Egy vizsgálat egyszerűen nem tart olyan hosszú ideig, hogy fel tudjak izgulni.

2.) Azt a műszert nem tudom élvezni.

3.) A doki ujját főleg nem, mivel csak úgy felnyúl, (minden előjátéknál, izguláshoz szükséges simogatás nélkül, és ne is csinálja inkább egy doki azt, mert rögtön feljelentem!)

4.) a doki kb. 40 éves!


Szóval nem.

2011. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, én elis élvezek 6-24x
2011. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán van amikor felizgulok a dokinál.Akkor szokott ez előfordulni amikor egy ideje nem masztiztam.

14L

2011. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!