Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, van aki hátrahúzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van aki hátrahúzott fitymával hordja a spajcert?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények. Mennyi idő mire megszokja az ember? Érzéktelenedésre lehet-e számítani? Esetleg változik-e a makk formája emiatt. Akinek vannak tapasztalatai az ossza meg velem. A poéngömb nyalogatók meg nyugodtan húzhatnak más topikba mielött billentyűt ragadnak.
2011. jún. 10. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha spajcer óvszert jelent,

akkor úgy kell hordani hogy nem takarja a fitymádat a pénisz bör vagy mi a f-szomnak a neve

2011. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ööö ez elég fura kérdés...mondjuk az akinek blankolt a farka pl:zsidók?...mert szerintem akinek még megvan a fitymája miért okozna magának kényelmetlenséget? :S
2011. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elöző vagyok ......ja vagy te a gumira gondolsz?
2011. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:

Mi a szar az a spajcer? :DDD


Ha tényleg a gumi, akkor azt kötelező úgy felvenni, mivel másképp könnyen kiszakadhat vagy lecsúszhat!

2011. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

spájszer egyenlő farok

bocs a szlengért, csak a fábryt idéztem. Szóval mégegyszer nekifutok. Van aki lehuza a figymát a makkról és így hagyja?? Ez a fő kérdés. És hogy ez milyen érzés hosszú távon. stb....

2011. jún. 10. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a spajcer a f.rkát jelenti.
2011. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:

Szóval az a farok. Hát én sose hordanám úgy, mivel tök kényelmetlen lenne. Meg mi értelme van?


Érzéketlenedni biztos fog, elvégre a körülmetélésnek is ez volt az egyik funkciója - az egészségügyi kockázatok kivédésén túl. Ha folyamatosan kontaktban van a gatyával úgy csupaszon, akkor hozzá szokik a fizikai ingerekhez. De ha nem eleve így kezdted, akkor szerintem inkább kényelmetlen lesz...

2011. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert azt hallottam hogy ezzel meg lehet hosszabbítani az együttlétek idejét. Magyarán késleltetni lehet az orgazmus bekövetkezését. Pont azért mert némileg hozzászokik a makk az állandó ingerléshez a nadrágban. Ezért érdekel ez a téma.
2011. jún. 10. 10:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt meg lehet szokni. A makk pedig szárazabb lesz egy kicsit.
2011. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezt tapasztalatból irtad? /utolsó hozzászóló/

Én már harmadik napja vagyok így, de még érzem, hogy ingerli a nadrág. Nagyjából félkemény állapotban van ez miatt egész nap. De már várom a végeredményt.

Ha esetleg van még másnak is tapasztalata e téren, esetleg elrettentő példa, azt szívesen hallgatom.

2011. jún. 10. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!