Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi is van? : /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van? : /

Figyelt kérdés

Az van hogy ... Van egy fiú (17)már kb fél éve hogy ismerem és állítólag tetszem neki ... ( az egyik barátja mondta nekem ) de néha teljesen úgy érzem mintha lese szarna kb ... valamikor meg tök jól el vagyunk meg minden ... voltak olyanokat hogy fél percig egymás szemébe néztünk és ez már másnak is feltűnt hogy van valami köztünk , de ahogy viselkedni szokott nem igazán tudom már hogy tényleg igaz hogy tetszem neki esetleg szeret is vagy csak arra megy ...



14/L


2011. jún. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

A dezoxiribonukleinsav polimer váza a nukleotidok foszfodiészter kötéssel egymáshoz kapcsolódó dezoxiribóz részeiből áll.


Forrás: wikipédia

2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.-.-
2011. jún. 10. 22:46
 3/4 WhiteLabel ***** válasza:

Nem értem miért hiszi azt egy lány ha valaki jól el van vele akkor már roppantul szerelmes is...

Én is szoktam hülyéskedni lányokkal, de ott a barátnőm és nem csalnám meg.

Nincs ebbe semmi barátként közeledik ennyi.

2011. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én is azt mondom. Szerintem itt főleg te vagy szerelmes belé, azért érzed így. Ő inkább barátnak látszik. És igen attól hogy jól elvagy egy lánnyal nem kell hogy szerelem is legyen. Persze van akinek 5 "barátnője" is van hátha neki is.
2011. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!